Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anivagyok kérdése:

8 hetes a kisfiúnk nekem pénteken volt a szülinapom. Minden rendben a kapcsolatunkkal a nemi életünkkel is. Viszont a szülinapom nem is érdekelte?

Figyelt kérdés
Nem is az ajándékról van szó,hanem a törődést hiányolom. Elment dolgozni persze ok munkanap. De szombat és vasárnap is. Ugyan olyan mint egy sima hétvége. Valami baj lehet? Mondjam Neki h bát a helyzet?

2017. júl. 17. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tejóég. Azért te is úgy gondolod szerintem, hogy egy normális kapcsolatban a felek nem tojják le magasról a másik szülinapját, legalább egy szál virágot vehetett volna, vagy egs doboz bonbont, este meg extrán a kedvedre tehetett volna az ágyban.


Nyisd ki a szád, és mondd el neki, hogy zavar, hogy nincs jelentősége a saját ünnepednek.

2017. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Te mèrt èlsz nemi èletet a 8 hetes kisfiaddal?
2017. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Gondolt rád hiszen mondta hogy boldog születésnapot.

Szeretetet nem tárgyi és anyagi javakban mérjük.

Ha nem tettszik valami akkor változtass, mozduljatok ki ne csak otthon gubbasszatok. Így őt is motiválhatod, legközelebb lehet veszi a fáradságot és másként lesz. Ha te motiválatlan vagy ő is az lesz.

2017. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"jó" kapcsolat.

kétlem.

ha jó lenne, akkor szervezett volna 2 órára nagyit és elvitt volna vacsizni vagy legalább rendelt volna, gyertyafény és kész.

meg foglalkozik ő a gyerekkel egyáltalán? mert csak annyit ír hogy nonstop melózik... menekül?

2017. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"...itt mindenki látja milyen a kapcsolatunk"

Tévedsz, itt csak azt látjuk, amit leírsz a kapcsolatból. Viszont amit leírtál az nagyon nem egyezik azzal amit én (vagy a kommentek alapján még néhányan) gondolok egy boldog kapcsolatról.

De nyilván én tévedek, és az általad leírt fásultság, unalom, monotonitás, fáradtság, érdektelenség a boldog kapcsolat jellemzője. Felőlem nyugodtan élhettek így, semmi közöm hozzá, de ha már megkérdezed a véleményünk (mert az ide kiírt kérdéseddel ezt teszed), akkor ne sértődj meg, hogy azt leírjuk neked.

2017. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Megkérdezed?

Szóba hoztad?

Mi volt?

2021. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!