Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti kapcsolatotokban szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti kapcsolatotokban szoktatok lájkolni másokat/párotok más nőket?

Figyelt kérdés

Milyen jellegű képet? Bikinis képet is, avagy arcos képet, vagy van olyan, hogy valakinél mindent lájkol?

(Volt barátomnál volt 1-2 lány, akiket zsinórba végig lájkolt 15 képüket néztem meg kb de minden ott volt a pacsi.

Nálatok hogy van ez?


2017. júl. 17. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2017. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még soha nem néztem meg kiket lájkol (azt se tudom szokott e lájkolgatni)
2017. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lájkol semmit a barátom Facebookon, maximum ha valaki róla tölt fel képet. De lányokat egyáltalán nem.
2017. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A lájk, mint a neve is mutatja, annyit fejez ki, hogy maga a kép tetszik. Nem jelenti azt, hogy "úhh, de megd...nálak, hogy nyalom azt a gömbölyű s...ged!" Szóval semmi kivetnivalót nem látok abban, ha pl. én lájkolom egy munkatársnőm új profilképét, vagy a barátnőm egy ismerőse koncertes fotóját.
2017. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. júl. 17. 18:42
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Az én párom már túllépet a lájkolgatós baromságos korszakon. Kb 1 perc alatt elintézi 2 hetente a fb-ot.

Nem lájkol soha semmit, nem kommentel semmihez szintén.

2017. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Sosem jött elő, hogy más lányokat ledvelt volna, szerintem egy ilyen fotó sem jött elő a falamon általa. Nekem ez nagyon jól esik, mert tudom, hogy az irántam való figyelmességből nem teszi. Persze ha megnézi a képeket, az szíve joga, tegye, csak ne előttem :)
2017. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Valahogy én is így vagyok vele, tudom, hogy férfiből van, de tiszteljen meg.
2017. júl. 17. 19:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Korábban igen,szinte minden lány ismerősét,voltak is belőle konfliktusok,de már abbahagyta.
2017. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, ha párkapcsolatról tudok, és ilyet látok
2017. júl. 17. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!