Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az exel?

Figyelt kérdés
A barátnőm exe teljesen tönkre teszi a kapcsolatunkat. Állandóan irogat a páromnak, napi huszonnégy órában. Facebookon akár hányszor kitesz egy képet vagy megoszt valamit ugrik, és minden képe alá kommentel.. A barátnőm folyton azt mondja csak barátok, és igazából nem is találkozik vele, de nekem ez nagyon nem tetszik. Sok vitánk van ebből. Az ex szerelmes még, láttam pár üzenetet, hogy vissza foglya szerezni őt stb.... a barátnőmnek meg hiába mondom hogy ez így nem eglszséges, folyton azzal jön hogy ha akár mit is akarna tőle, akkor még mindig vele lenne.. nem tudom mit tegyek mert ez magától nem fog megszűnni..

2017. júl. 18. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz tenni semmit, vagy amit igen, az nem törvényes. Távol álljon tőlem, hogy olyat javasoljak például, hogy látogasd meg egy bézbózütővel. A barátnőd tehet rendőrségi feljelentést zaklatásért, de ha őt nem zavarja a dolog, nem lesz változás.
2017. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"A barátnőm folyton azt mondja csak barátok"

számtalanszor leírtam már ide, hogy amint kiderül még csak az ismerkedési fázisban, hogy az illető csajnak az exe valamilyen formában kapcsolatot tart vele, én akkor lépek ki az egészből.

jobban teszed ha te is elhagyod a csajt.

láthatóan élvezi a helyzetet, mert máskülönben nem engedné hogy a volt csávója írogasson a képei alá.

az egész szituáció imponál neki, a legtöbb tini felfogású buta fészbúk picsä sajnos ilyen.

ne legyél egy papucs akivel bármit meg lehet tenni, mert akkor világ életedben így fognak kezelni téged a nők.

2017. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
24 vagyok a barátnőm 21. Nem fészbukpics* csak példának hoztam fel, attól meg még nem papucs az ember hogy szeret valakit és a problémát ésszerűen akarja megoldani.
2017. júl. 18. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad. Sok vitátok volt, de nem történt változás. Akkor vagy megbarátkozol a helyzettel, vagy lelépsz.
2017. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nehéz lelépni úgy hogy szeretsz valakit... de ha hamarosan nem változik.. erre is gondoltam már.
2017. júl. 18. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 mégis mit remélsz? ha nincs benne annyi, hogy érted megtegye azt, hogy nem kommunikál az exével, és leállítja a képei és megosztásai alá való kommentelést, akkor mégis mit vársz tőle?

nem előttünk kell megvédened, hogy "ő nem olyan" stb, felesleges szépíteni.

elsősorban magadat ne csapd be, mert erre megoldás nincs, azt nyilván te is tudod.

vagy befejezi vagy nem.

aztán lehet gondolkodni hogy ez neked megfelel így, vagy pontot teszel a végére.

2017. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jol írta az utsó.

nehéz cipő ez...

én is hasonlóban érzem magam. A barátnőm tulajdonképp bevallotta hogy majdnem az összes exével tartja a kapcsolatot, noha "soha nem jönne össze egyikkel sem újra" stb stb, és okkal lett vége bla bla...de attól még barátok.

Hát ezt meg én vagy elhiszem vagy nem. Sosem lesz ez egyszerű téma.

Érdekes: nekem 4 komoly kapcsolatom volt már...mégsem tartom egyikőjükkel sem a kapcsolatot. Nem írok nekik, ők sem nekem. nem keressük egymást.

Azt nem értem ha nálam ez így működik, akkor oly sok nőnél miért nem? Miért nem lehet letiltani facerol, meg telefonszámát stb...?!

mert nem is akarja...élvezik a helyzetet hogy kaparnak még utánuk.

Ha a csajod elé állsz ezzel, totál hülyének fog nézni...azt fogja hinni h egy féltékeny kis p/*/cs vagy.

Ugyh vagy férfiként kezeled és nagyívbe lesz/*/rod az exeket, megteszel mindent a kapcsolatodért, hogy meg se forduljon a fejébe, hogy mással jobb lehetne neki.

vagy folytatod ezt a picsogást....amivel semmire se fogsz menni, max arra h titkolozni kezd előtted, beszélgetéseket töröl, meg smseket, stb..de attol ugyanugy meglesz a kommunikáció.

2017. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hát, ha nem akarsz második lenni, akkor szakíts.


Az én párom is írogat néha! az exével, szülinapkor, meg mondjuk félévente pár mondatot, de ha állandóan kapcsolatban lennének (pláne, hogy a másik fél szerelmes is), akkor kiraknám.


Tudod, az ördög nem alszik.

2017. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nehéz ügy ez. Látom azért néhol megoszlanak a vélemények. Egyébként ez a harmadik "komolyabb" kapcsolatom és én se tartom egyik exemmel se a kapcsolatot, még a nem komolyakkal se. Ez is ilyen női sajátosság .. szerintem csak szimplán le fogom szrni. Aztán meglátjuk meddig tart majd.. sokáig nem tűrök.
2017. júl. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!