Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

🔝 Vannak itt olyanok is akiknek amúgy semmi gondjuk, vagy csak a csalódottak látogatnak ide?

Figyelt kérdés
Én magam az előbbi kategóriába tartozom. Azért szeretem olvasni a gondokat sokszor, mert olyan dolgokat is megtud az ember kérdezni akár magától is ami amúgy eszébe se jutna. Azok akiknek minden "OK" ti miért jártok a GYK-ra? :) néha elég illesztő egy-két vélemény. Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 18. 22:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos (de inkább nem sajnos :D) semmi problémám. Volt hogy kérdeztem pár dolgot, aztán rájöttem mennyire jó anonim segíteni (próbálni segíteni) a másikon. :) Naponta egy párszor felnézek, hatha van olyan kérdés, melyben tudok segíteni pl informatikai.. stb :D

23L

2017. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A legrosszabb ***** válasza:
Munkaidő közben, amikor épp nincs teendő (nem sűrűn van ilyen), mindig betöltök néhány kérdést. Itthon, este meg már nemigen van dolgom házon és PC-n kívül, így szinte napi rendszerességgel előfordul, hogy Photoshop, Illustrator, Dreamwever, AutoCAD, ArchiCAD, Inkscape, Sublime Text, Audacity, Premiere Pro, QGIS, FontForge, TypeScript, jQuery, AngularJS, Avid Sibelius stb. használata közben felnézek ide is. Mikor milyen kedvem szottyan hozzá.
2017. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Szórakozni, trollkodni, segíteni néha, beszélgetni vagy ismerkedni szimpatikus lányokkal. Megismertem egy fiatal srácot, vele tartom a kapcsolatot, neki segítgetek, meg tartom benne a lelket, mert mostanában kezdett el ismerkedni lányokkal. Nem puázok/trollkodok vele, csak sztorizgatok, hogy nekem milyen volt az ő korában, mert hasonló a fiú, mint amilyen én voltam, pár hibától talán meg tudom óvni, amit én is elkövettem. Csalódni csalódtam én is, de nem az itteniekben és nem is itt oldottam meg a gondjaim. Azt még megjegyzem, hogy nem kevés szemforgatást okoz ez az oldal, viszont fényévekkel jobb a válaszarány és a beszélgetések hangulata, mint akármelyik társkeresőn :)

30/f

2017. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
87%

Még régebben, évekre visszamenőleg próbáltam jó ideig segíteni itt. Ha valaki tanácsot kért vagy problémája volt akkor igyekeztem olyan választ írni ami bár annak ellenére, hogy nem feltétlenül egyezik az ő vagy a többi válaszoló nézeteivel hasznosíthatóak voltak bizonyos részei (emelett persze sok troll vagy kevésbé hasznos válaszom is volt :P).

Egy idő után viszont már egyáltalán nem tetszett az egész. Kialakult itt egy rendszer, hogy mindig annak van igaza aki hangosabban szapulja a másikat vagy éppen a férfiakat.


Nem egy embernek segítettem éppen az aktuális pocsék kapcsolatát lezárni vagy megoldást találni arra, hogy hogyan lehetne javítani a dolgon.

Amikor viszont nekem lett volna szükségem értékelhető tanácsra, válaszra vagy másra, csak a szart kaptam a pofámba. Beleuntam és már nem érdekelt, nem is írok már ide. Néha felnézek és látom, hogy nem nagyon változott semmi.


Párkapcsolati tanácsokat sem adok már mert én magam sem látom értelmét, nekem sem hiányzik. Egyedül a szex az ami hiányzik, de ezen az oldalon már azt sem igazán lehet összehozni meg nem is nagyon kerestem itt amúgy sem.


Unalomból vagy szórakozásból sem lennék már itt mert inkább felcseszi az agyam az a rengeteg, kettős mérce alapú, abszolút mértékben elfogult, rosszindulatú, ítélkező, ostoba, személyeskedő szardobálás ami gyakran a nagy, gondmentes, empatikus segítségnyújtóktól jön.

2017. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A legrosszabb ***** válasza:
Nicsak, egy Dzsegjuör. :D Egyébként nekem van egy jól bevált tök egyszerű trükköm, ha kérdezni akarok: szimplán letiltom a felhasználónevem megjelenítését egy jó fél-egy órára, amíg érkezik a kérdésemre 2-3 oldalnyi válasz, aztán engedélyezem.
2017. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Én sokkal kevesebbet járok fel, ha van valakim, ezt megfigyeltem.
2017. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Ha jól értelmezem akkor most jó pár törzstag írt ide :)


Warrior nyilván ha te vagy rossz passzban akkor érzékenyebben érint minden válasz vagy segítség (nem segítség) részemről is ez az oldal inkább egy fajta út mutató nem szent írás, mindenki le írja a kis részét aztán majd a kérdező hasznosít amit tud.

2017. júl. 19. 07:18
 28/35 Diavolino44 ***** válasza:

Ha valakinek nincs gondja akkor az vagy nem tul igenyes, vagy a felso 1%-ba tartozik. Egy jol mukodo harmonikus kapcsolatot talalni, ahol kulsoleg es belsoleg is stimmel minden joforman lehetetlen.

En 4 talan 5 eve, hogy itt vagyok. voltam fent kapcsolatban voltam fent egyedul.

En midenkinek mondom, hogy jojjon fel, mert ez egy hatastanulmany, egy szelet ami a tarsadalmunkat tukrozi. Nem reprezantativ, mert az itt levo sracok nagy kamusak, legtobbszor azert, hogy ezzel nyerjenek el nemi szimpatiat a noknel.

Segiteni, itt nagyon nem tudsz, sot nem is igen kell, aki komolyan innen varja a megvaltast, annak nagyobb problemai vannak az eletben. S egy jostol is elfogadna amit a kartyai kidobnak.

Mindig van egy erdekes gondolat, egy mas latoszog, ami nekem egy kerdes soran nekem eszembe sem jutna.

2017. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy ez mennyire felső 1%


Többnyire elégedett vagyok magammal javarészt meg nem hiszen kell valami ami előrevisz nem de?


Nem hiszem hogy olyan nagy igényekről kellene, kelett ezért lemondanom. És persze kinek az igényei a társadalomé vagy az enyém?


Nem hiszem hogy ez tényleg ennyire sarkalatos lenne :)

2017. júl. 19. 08:37
 30/35 anonim ***** válasza:

Nekem semmi problémám nincs, van, hogy fogom a fejem a kedeseken ( es némelyik válaszon is), de vannak elgondolkodtató kérdések is.

Alapjában akkor jovok fel, ha epp semmi dolgom nincs, akkor felnézek egy rövid időre szemezgetni...


Aglaiphone

2017. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!