Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnálja tőlem, amikor ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálja tőlem, amikor ő ajánlotta fel?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt, 2 hónapja volt a szülinapom, amire azt mondta, hogy az ajándékom, hogy elvisz vacsorázni egy konkrét étterembe, viszont a szülinapom napjára nem volt már asztal, így azt mondta, hogy majd bepótoljuk. Azóta nem történt semmi. Már felhoztam neki néhányszor, hogy melyik nap lenne alkalmas elmennünk oda, de mindig csak annyit mond, hogy majd megbeszéljük, majd visszatérünk rá. Sajnálná rám azt 4-5 ezer forintot, amibe kerülne ez a vacsora? Magára rendszeresen költ minden felesleges dologra, cigi, pia, ilyen-olyan koncertek, ruhák stb... Én a szülinapjára egy drága dologgal leptem meg, amire vágyott, és mindig kap tőlem kedvességből apróságokat. Ez viszont nagyon rosszul esik, hogy ezt a vacsorát eleve ő ajánlotta fel, most meg mindenhogy próbál kibújni alóla...Illetve újabban, ha nincs nála készpénz is, mert általában kártyát használ, és ahol nem lehet vele fizetni, tőlem kér, hogy majd megadja, de már lóg legalább 10 ezer forinttal ilyenek miatt.. ezt is szóba hoztam, azt mondta, hogy majd legközelebb vesz le pénzt, de erről is semmi hír.. Ti mit tennétek? Valószínűleg már csak ki akar használni? én 28N, ő 29F
2017. júl. 19. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Golddigger pasi? Hova fajul ez a világ! :-)
2017. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mással mennék vacsorázni, ennyi

őt meg minél hamarabb faképnél hagynám

2017. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Cigi pia :) :) :)
2017. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, de úgy látszik, csak ennyire vagy fontos neki....


(cigi, pia, okkké... nekem férfiként ez kizáró ok egy nőnél :D)

2017. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te az exemmel jársz :P
2017. júl. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Innentől egyrészt egy fillért sem költenék rá, másrészt bárhova mennénk már az ajtóban megkérdezném, hogy lehet-e kártyával fizetni - ha nem, már fordulnék is kifele...
2017. júl. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

de görény!!!

mindig meglep, pedig már volt elég rossz tapasztalatom, h. mennyi görény ember van.


szakíts vele, és menj el egyedül vacsizni, ünnepeld meg, h. kidobtad.


a pénzedet meg vasald be rajta.

2017. júl. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy hajtsd be rajta és ünnepeld meg egy pezsgővel,hogy kidobtad.Ennél még magányosan meghalni is jobb.
2017. júl. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Igen,csak ki akar használni :D :D Dobd ki ,de azonnal!!!

De szánalmas vagy kérdező,vagy inkább te akarod őt kihasználni...

Vicc.ez az egész

2017. júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hajítsd ki mint macskát wc-ni. Kérd vissza amibel tartozik, aztán agyő...ilyen tuskóra nincs szükséged.
2017. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!