Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve vagyunk együtt barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve vagyunk együtt barátommal a kapcsolatunk tökéletes, anyagi háttér is megvan én 17vagyok ő 21. szerintetek a baba még korai lenne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 22:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
60%

Nem tudom miért kell lelombozni mindenkit, aki ilyen kérdést tesz föl. 17-azt mondjuk elismerem hogy fiatal. Várj legalább az érettségiig, mert a baba mellett nehezen fogsz tudni tanulni. Van egy barátnőm 19 éves lesz, és már 1 éves a babájuk a férjével, azt mondta, hogy az az egy baj, hogy a baba mellett nehezen tudja csinálni a sulit, de nagyon szeretik a kicsit.

Az anyagi háttér alatt valóban mit értesz? De ha meg van az is, és úgy gondoljátok mind a ketten hogy meg van a megfelelő anyagi biztonság, akkor miért is ne...

Anyámék is 20 évesek voltak amikor bátyám született... És az óta az anyagi helyzet csak javult magyarországon, annak ellenére, hogy azért kétségeim most is vannak.


Sok sikert. 20/F


(egyébként nekem sincs ellenemre egy baba, szeretem a gyerekeket, de sajnos nekem nincs rá lehetőségem)

2010. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

ha egyikőtök nem akarja, akkor korai

máskülönben nem!


azok a gyerekesek, akik ezzel a "gyereknek gyerek" hülyeséggel jönnek, mert el sem tudják képzelni, hogy van aki nem úgy gondolkodik, ahogy ők...

sok sikert

2010. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
fasza, hogy már itt tartunk, de tényleg. ja nem, inkább röhejes:D
2010. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha van saját keresetetek, neked érettségid, meg mindketten akarjátok, hát rajta :) Lehet még jó életetek, bár lehet sokan választanák inkább a függetlenséget :)

Amúgy meg elég komoly gondolkodásúnak látszol, ha már az ilyen is megfordult benned, és biztosak a dolgok.

Szerintem még várj vele egy kicsit, utána belevághatsz :)

Barátnőm 21éves, most várja a második gyerkőcét, szóval semmi se lehetetlen :)

2010. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Édesanyám 18 évesen szült engem és úgy gondolom, hogy tökéletesen felnevelt, amiben tudott segített, hiába volt fiatal nagyon ügyesen "leküzdötte" a problémákat. Édesapámmal azóta is együtt vannak, 5 éve született egy öcsém is és azt mondta, hogy fiatalon neki könnyebb volt, mint most 38 évesen :)
2013. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!