Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ez volt a helyes de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez volt a helyes de ő mégis teljesen kiakadt. Szerintetek is ezt kellett tennem? (story lent)

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem barátommal és feljött egyik munkatársam. Elmondtam hogy egyszer haza hozott. Ez két napja történt. Nem volt semmi csak megkért hogy segitsek neki elpakolni meg hasonlók és mondta hogy haza hoz kocsival mert a buszomat lekesem ha bent maradok. Elfogadtam és szépen haza is hozott. Barátom még teljesen kiakadt hogy legközelebb még biztos le is fogok vele feküdni meg minden. És hiába mondtam neki hogy nem volt semmi és nem is lesz teljesen kikelt magából.

Szerintetek is így volt helyes? Csak jobb ha tud róla vagy nem?

20L


2017. júl. 19. 08:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Telejsen rendben volt. A barátod ennyire nem bízik magában. Tisztázd vele, ülj le vele de tényleg csak 10 perc tv ki, mobil le stb. Kérdezd meg miért aggódik attól hogy helyette mást választasz miért nem bízik magában. Ha normálisan el tudja mondani akkor nyert ügyed van, lehet vele kommunikálni, meg tudjátok beszélni és elkerülni a felesleges vitákat. Ha azt mondja hogy: Nem gondoltam ilyesmire, magamban bízok benned nem, mert naiv vagy stb... akkor hárít, később több gond lesz.
2017. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm kedves válaszoló. Meg fogom próbálni mégegyszer a beszélgetést most hátha tovább jutunk vele.
2017. júl. 19. 08:24
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

őszinte voltál. ezt értékelnie kellene.

noha én sem örülnék, ha más furrikázná a barátnőmet...mert ott sokszor van vmi a háttérben (legalábbis egyik fél akarná h legyen)

Fordítsd meg: te örülnél, ha a barátodat egy kedves kis kolléganője hozná haza egyik este, csakmert segített neki cipekedni a költözéshez?

ugye h nem, és egyből a legrosszabbra gondolnál...

2017. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább a két bites pasid a probléma, nem te...
2017. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülyén viselkedett a hapsid. Ebben nem volt szerintem semmi, csak korrekt volt a csávó. Megkért, hogy segítsd ki munkahelyen, cserébe hazavitt. Ebbe szerintem nincs semmi kivetni való.

30/f

2017. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves #3

Elsőnek is nem este hozott haza hanem olyan 5körül. Második van barátnője.

Persze nekem se tetszene hogy valami nő hozná haza de nem kezdeném el mondani hogy biztos lefeküdtek vagy bármi ilyet. Ha azt mondaná hogy nem volt semmi akkor elhinném neki.

2017. júl. 19. 08:46
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Én is ezen a véleményem vagyok. Ha már maradok pluszba akkor simán haza hozhat. Főleg ha dolgozni maradok és nem mást csinálni

2017. júl. 19. 08:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha a főnököd lenne akkor nyilván más lett volna. Párom egyszer megkérték, hogy maradjon már benn, mert nem végeznek időben. Mivel bejárós volt, mondta, hogy ez elég necces, mert lekési az utolsó buszát. Mondta a főnök, hogy ne izguljon, természetesen hazajuttatja. Kapott egy taxit amit a cég állt. Korrektek voltak ennyi.

30/f

2017. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

A barátod túlreagálta dolgot, ez teljesen világos. De Te is elkövettél egy hibát, méghozzá azt, hogy egy számára idegen pasival viteted magad haza és Ő ezt valószínűleg látta, és utána kezdtél magyarázkodni.

Ilyenkor érdemes a logikai láncot megfordítani, ha tudod hogy nem a szokásos busszal mész haza, esetleg késel, akkor előtte felhívod és közlöd vele, hogy benn kell maradnod, de az egyik kolléga haza visz és ne aggódjon. Még az sem kizárt, hogy a párod felajánlja, hogy érted megy, akkor a kolléga egyedül megy haza......a lényeg hogy tudjon a dologról.

Legközelebb előre értesítsd a fejleményekről és akkor nem lesz ideges.

40F

2017. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Totálisan leszarnám ki hozzá haza. Mubkaügyben volt bent sokáig, a kolléga meg rendes volt. Nem értem miért kéne habzó szájjal fetrengenem már attól, hogy a páromhoz hozzá szól egy ellenkező nemű ember. Az átlagember még mindig nem toszni jár a munkahelyére, az meg egyenesen elvarható hogy a kollégáival ápoljon jó viszonyt. Siralmas hogy mennyi önbizalomhiányos, szerencsétlen féltékeny kisember van itt, aki egyből árulást kiált ha a párja érintkezik az emberiség többi részével is rajta kívül.
2017. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!