Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek ezt a párotoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek ezt a párotoknak? Megbíztok benne ennyire?

Figyelt kérdés

Tegyük fel párotoknak lenne egy nagyon jó ellenkező nemű barátja, és néha ott aludnának egymásnál. Volt ilyen előttetek is, és ezért nem akarják ezt 'abba hagyni', azért mert párkapcsolata lett egyikőjüknek, sosem volt szex állítólag, csak így több időt tölthetnek együtt.

Nálatok ez még belefér? Van akkora bizalom, hogy úgy legyetek vele, hogy mégis veletek van, és előtte is meg volt ez a barát?


2017. júl. 19. 16:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ezt értem, régebben bennem is megvolt ez. Nem kinőni kell, hanem megérteni. Ha megérted, rájössz, hogy nincs valódi alapja, és elmúlik. Pontosan ez, az önismeret hiánya az, amit szinte minden párkapcsolati probléma alapjának tartok. Ne fogadd el azt, hogy "Nem tudom miért, de zavar.". Tudd, értsd meg, ha van alapja, értelme, akkor tartsd meg, ha nincs, akkor irtsd ki, dobd el. És ez a fajta féltékenység tipikus példája annak, ami alaptalan, felesleges és rendkívül káros.
2017. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Totál beleillek, nagyon nagy bajom a féltékenység, képes vagyok azt hinni, hogy mindenki a páromat akarja, hogy majd őt nyüzsgik körül , meg, hogy mindenki azt akarja vele legyen
2017. júl. 20. 13:01
 23/27 anonim ***** válasza:

teljesen kizárt, ellenkező nemű olyan barátot eleve nem tolerálnék, akivel lelkizgetnek meg ilyen közel állnak egymáshoz. nem tiltanám természetesen, de ha nagyon ragaszkodik hozzá, elhagynám, mert nem egyezik az értékrendünk.


25n

2017. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, volt fiú legjobb barátom akinél aludtam, nem történt semmi, de ő szerelmes volt belém (ezt akkor még nem igazán tudtam), nézett ahogy alszom meg ilyesmi.. én is féltékeny lennék, ha a párom ilyen ötletet vetne fel, nem tudhatod mi sül ki belőle :/
2017. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ilyen jó fiú-lány barátságnál szerintem az arány kb: 10-7 amibe az egyik fél tuti többet érez, a 3 kivétel az az, aki nem tartozik maga szerint ide. Tehát aki nem inge nem veszi magára, nekem ez a tapasztalatom.
2017. júl. 20. 14:05
 26/27 anonim ***** válasza:

"és barátnője mellette maradt ezután kedves utolsó?"


A barátnő addig ócsárolt és acsargott ellenünk, elég elmebeteg módon, ebbe most nem mennék bele :D, míg a srác végül teljesen megszakította a kapcsolatot a nőnemű barátaival, csak nehogy elhagyja a csaj.

Bár a barátságunk teljesen megszűnt, de ismerősi körből hallottam a srácról később: totál papucs lett (olyan szinten, hogy le kellett törölnie magát fészről pl, nehogy mással beszélgessen...), mire észbe kapott, hogy ez így nem jó. Természetesen azóta már nincsenek együtt.

A féltékenység mindenképp megöli a kapcsolatot, akkor is, ha határokat húz az ember. Baráttal alvás nem egészséges, ez ok, de nem mindegy, hogy ezt hogy reagálja le az ember. Vagy előre legyenek lefektetve a határok, vagy ha utólag derül ki, akkor meg lehet beszélni, hogy ez nekem rosszul esik, de a játszma meg a hiszti csak ellenkezést vált ki, és a másik csakazértis folytatja a félreérthető viselkedést.


#12 voltam.

2017. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Egyetértek.

Nekem anyukám mondja mindig azt, hogy korlátozni nem tudod, ha akar megcsal, még akkor is megcsalhat ha épp csak a boltba mész le, de eleve 24 órát nem tudsz senkivel ott lenni, tehát értelme sincs ezen gondolkozni.


Másrészt viszont a kiscsajt sem értek, de van az éremnek egy túlsó oldala is, tudok olyan sztorit, hogy tudja a srác, hogy a lány totál féltékeny egy másikra, akivel jóba van puszi puszi, és mikor volt valami program, inkább a lánybarátnak mondta, hogy jöjjön,mert a barátnővel úgy sem tudnának egy légtérbe meglenni... Ez szerintem innentől túlzás, azért legyen első a barátnő,mert valami nem stimmel, ha már a lánybarát ennyire fontos.

Mondjuk hozzáteszem az a srác a kapcsolatait komolytalanul veszi, ezzel a lánnyal is hellyel közzel van együtt több mint egy éve.

2017. júl. 21. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!