Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek ezt a párotoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek ezt a párotoknak? Megbíztok benne ennyire?

Figyelt kérdés

Tegyük fel párotoknak lenne egy nagyon jó ellenkező nemű barátja, és néha ott aludnának egymásnál. Volt ilyen előttetek is, és ezért nem akarják ezt 'abba hagyni', azért mert párkapcsolata lett egyikőjüknek, sosem volt szex állítólag, csak így több időt tölthetnek együtt.

Nálatok ez még belefér? Van akkora bizalom, hogy úgy legyetek vele, hogy mégis veletek van, és előtte is meg volt ez a barát?


2017. júl. 19. 16:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

Aludtam már együtt úgy fiúval, hogy nem volt köztünk semmi, de akkor nem volt barátom.

Most is nagyon jó a viszonyom azzal a fiú haverommal, de nekem rossz érzés lenne úgy feküdni egy ágyban egy sráccal, hogy a barátom közben dolgozik vagy otthon van és lehetnék vele is.

Ja, és a barátom nem egy féltékeny tipus, úgy érzem megbizik bennem, de ezt tuti nem nézné el.

Szerintem egy normális párkapcsolatba ez nem fér bele.

Egyébként fordítva nem tudom mit szólna a lány, ha barátja akarna egy másik csajjal együtt aludni.

2017. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Aludtam már együtt baráttal egy ágyban. Bár nem történt köztünk semmi, de tökéletesen megértem, hogy a barátnője oltári féltékeny volt. És halkan jegyzem meg, ezt követően tényleg felmerült a srácban, hogy mi lenne ha, bár nyilván nem lett belőle semmi, de... Felnőtt, ellenkező nemű embereknél ezt az egy ágyban alvást nem nagyon tudom elképzelni normál esetben. Max ilyen "házibuli volt, kevés az ágy, épp összekeveredtünk" módon, azzal meg nyilván nincs gond, de akkor amúgy nem is kettesben vannak, mert akkor mindenki ott alszik, ahol tud.
2017. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
és barátnője mellette maradt ezután kedves utolsó?
2017. júl. 19. 17:23
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

alapból nem jönnék össze valakivel, akinek ilyen szoros barátsága van egy fiúval, teljesen összeegyeztethetetlen lenne részemről, de ez én vagyok, valaki simán megengedi vagy behódol, na ezekbe lehet törölni később a sáros lábat


itt nem a "bizalomról" van szó, ezt kellene megérteni, hanem arról, hogy ha van valakid, akkor nem mindent csinálhatsz úgy, mint addig, pont azért van valakid, mert vele vagy, és nem össze vissza fekszel egy ágyban emberekkel


az ilyen dolgokat mindig sunyiság kíséri, és ha néha elkapsz 1-1 még gyanúsabb dolgot, ott aztán ki fogsz akadni

2017. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Miért kellene rögtön egy ágyban aludni? Én aludtam többször fiú barátaimnál, pedig párkapcsolatban voltam. Eszünkbe se jutott volna egy ágyban aludni, ha volt rá lehetőség, még egy szobában se.
2017. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó: Még az is sok párkapcsolatba, igaza van utolsó előttinek, ha az embernek már van párkapcsolata, sok dolgot nem csinálhat úgy mint régen, erről szól.

Pl lehet párom sok lánnyal lefeküdhetett volna, de ha velem van már ne tegye nyilván

2017. júl. 19. 20:12
 17/27 anonim ***** válasza:

Nála aludni és vele aludni nem ugyanaz. Aludtam én is már haveroknál, aludtam haverokkal is (fiúk-lányok vegyesen, öten egy nagy franciaágyon), bár én lazábban veszem a dolgokat kapcsolatban is, meg szingliként is. Ha kettesben lennének, és egy ágyban aludnának, az már nekem se tetszene, de nem azért, mert attól tartanék, hogy megcsal. Máskor, máshol, mással is megcsalhatna, ezt nem tudom megakadályozni azzal, hogy kiiktatom a kétes helyzeteket.

Szimplán csak úgy gondolom, azért vagyunk többek, mint barátok, mert csinálunk olyan dolgokat, amiket barátok nem, mert (még számomra is) túl intimek egy barátsághoz. Márpedig szerintem a kettesben együtt alvás ide tartozik.

2017. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Totál!

Teljesen egyetértek, mind azzal, hogy akárki akárhogy próbálja megakadályozni, nem fogja tudni, másrészt pedig az intim részével is, ez a legjobb szó rá, szex nélkül is minden csak épp nem normális a kettesben alvás ,ha az illető nem a párja

2017. júl. 20. 08:01
 19/27 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem ezt a gyerekes féltékenységet. Remélem, egyszer megtanuljátok, hogy mit jelent a bizalom, és hogy hogyan kell azt egy kapcsolaton belül kezelni.


Eleve nem jönnétek össze olyannal, akinek ellenkező nemű barátja van? Ha két ellenkező nemű ember egy légtérben alszik, akkor "nyilván" szex is lesz? Ezt full komolyan, röhögés nélkül írjátok le? :D


Ha a párod előre elmondja ezeket, nem titkolózik, nem sunyizik, nem beszél mellé, akkor mi a probléma? Ha meg akar csalni, akkor meg is fog csalni, tökmindegy, hogy mennyire próbálod eltiltani bárkitől és bármitől. Ha a hülye féltékenykedés helyett azon dolgoznátok, hogy a kapcsolat jól működjön, sokkal jobban jártok.


Azt megértem, hogy ha a párod titkolózik és hazudik, féltékeny leszel. Én is az lennék.

2017. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Eleve nem jönnétek össze olyannal, akinek ellenkező nemű barátja van?'


Van akinek ez nem megy könnyen, én élőpéldája vagyok ennek. Mondhatja nekem bárki, hogy amúgy is megtud csalni, nagyon is igaza van, de nem jutok túl azon, hogy én ellenkezőnemű barátot nem tudok elfogadni. Nem tudom miért, de zavar.

Talán még kinőhetem, de nem valószínű

2017. júl. 20. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!