Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pécsi férfi (26) vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsi férfi (26) vagyok. Hiába vagyok sikeres, a magánéletem egy csőd. Soha nem volt még barátnőm, pedig azt mondják, jóképű vagyok, de túl zárkózott, és komoly. Bulizni sem járok. Nem akarok kifordulni magamból. Hogyan törhetek ki ebből?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 22:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Adom a 10es válaszolot, ez nekem is bevált
2017. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az a " poén" te tulajdonképpen pontosan tudod, hogy mi miért nem működik, mit nem csinálsz, stb. Tudom, hogy nehéz kimozdulni a komfortzónádból, de csak ennyi kellene...sport, hobby, utazás bármi, ami lehetőséget rejt ismerkedni...
2017. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Túl zárkózott vagy és komoly, de nem akarsz kifordulni magadból?


Akkor kérlek SEHOGY. A probléma megoldását ugyanis épp te magad akadályozod meg. Ez így egy jó, kövér patthelyzet.


Szóval hiába is mondanám, hogy mi a megoldás - nézz körül, láss-hallj-beszélj-érezz -, vagyis kezdj el élni... azt te kifordulásnak veszed, és elutasítod. És persze igazad is van, de csak a jelenlegi állapotodhoz képest - ami valljuk be: úgy szr, ahogy van.

Szóval majd ha úgy döntesz, hogy feladod ezt a patthelyzetet, akkor vedd elő újra ezt a választ.

Üdv.

2017. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"de túl zárkózott, és komoly. Bulizni sem járok. Nem akarok kifordulni magamból. Hogyan törhetek ki ebből?"


Tényleg itt a probléma.


Mintha azt mondanád: "Kövér vagyok, és le akarok fogyni! De nem akarok diétázni, vagy sportolni, mert az én nem szoktam. És nem akarok kifordulni önmagamból."


Ha unalmas vagy, és az emberek elkerülnek... még egy barátod sincs? Hát én elkezdenék önismeretet tanulni, és végig gondolni, hogy hogyan tudok fejlődni.


Az ember társas lény. Társ nélkül meghal a lélek. Lehet komolynak lenni meg stb.


De inkább halok meg 40 éves koromban valami nagy hülyeségben, sok baráttal és ezer élménnyel, ami kaland volt... mint 80 évesen öregek otthonában, saját hugyomban fekve, mert nincs gyerekem/unokám, aki ápol vagy barátaim... és semmire nem tudok mosolyogva visszagondolni, mert nem csináltam semmi izgalmasat.


Anyám bölcs asszony, és ő azt mondja: Az életet élni kell!


Hat gyereket felnevelt. Mind egyetemre mentek. Tud valamit az öreg lány ;)


20 F

2017. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Pontosan mit értesz nyomulás alatt? Azért ennek több változata is van, ami elég ijesztő is tud lenni akár.

Szerintem ne stresszelj rá, elsősorban. Jó ötletek, amiket korábban javasoltak, önbizalomnövelő tud lenni, ha csak úgy el tudsz beszélgetni egy idegen nővel a semmiről - de ez semmiképpen se csapjon át nyomulásba. (legfeljebb akkor lehet továbblépni, ha a hölgy is egyértelmű jeleket ad, hogy szimpatikus vagy neki.)

És ami a legfontosabb: szerintem alapból ne úgy állj a dologhoz, hogy "hú, most becsajozok", hanem elsősorban próbálj kiépíteni pár baráti/haveri kapcsolatot. A legnagyobb szerelmek is barátsággal kezdődnek sokszor, és egy nő is észre fogja venni, ha te túlságosan kétségbe vagy esve, és mindenáron párkapcsolatra hajtasz.

Azt írtad, zárkózott vagy, komoly és nem jársz bulizni. Nem probléma. Járd be a várost magad, keress olyan kis beülős helyeket, amiknél nem a bulizás az elsődleges cél - a Király utca dögivel van ilyen kávézókkal, fagyizókkal, a Nappaliban kulturált kis "koncerteket" szoktak rendezni, ahova rengeteg korodbeli jár.

Csak lazán és ne ess kétségbe, ha elsőre nem jön össze, bele fogsz jönni. :)

2017. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását, hasznosak voltak számomra! Kettőre reagálnék külön, az első egy pécsi komment volt, a gimnáziumi éveimről. Nem voltam rosszban a többiekkel, inkább olyan "semmilyen" viszonyban voltam velük.Ennek oka az volt, hogy tanulási gondjaim voltak, és csúfoltak miatta. Így magamra maradtam az osztályban, hiába küzdöttem le a nehézségeimet,és lettem majdnem színjeles tanuló. Pokol volt a középiskola, az osztályképen néhányan kiszúrkodták a képemet... Velük ma sem vagyok beszélőviszonyban. A többivel ha összefutok velük az utcán, pár szót váltunk. De összességében kikerültem ebből a körből. Ezt vittem magammal az egyetemre is, ahol első naptól bezárkóztam, mert négy évig sajnos ez volt a normális számomra. Persze, ha tetszett egy lány, akkor rányomultam, és ismét lehetett rajtam nevetni... Így az egyetemen sem kötöttem barátságokat, és sokan erőszakosnak tartottak, mert akkor is nyomultam, amikor egyértelmű volt a nem,nem beszélve arról, hogy a jelölteknek mind volt barátjuk.
2017. júl. 20. 20:58
 17/29 A kérdező kommentje:
Az utolsó komment kapcsán: ez is frusztráló, hogy egyedül kell beülnöm valahova. Elég ciki, nem is beszélve arról, hogy tetézem azzal, hogy elkezdek leszólítani vadidegen nőket...
2017. júl. 20. 21:07
 18/29 anonim ***** válasza:

AZ van, hogy ezt elcseszted.


Hobbid se volt gimi alatt?


Én nekem a bátyám elmondta, hogy a gimnázium az egy "gyakorló pálya", ami felkészít a valós kapcsolatokra majd. Így kezeltem a gimis életem, és jól érzem most magam... De neked nem, hogy csajaid, de barátaid se lettek.


Ez súlyos hátrány, és erősen ki kell mozdulnod a komfort zónádból, ha akarsz még valamit. Persze én a kapcsolatokból (barátaim) töltődöm fel. Van, akinek máshogy működik a lelke, de egy lányra neked is szükséged van, ahogy látszik.


Keress hobbit. Kezdj edzésre járni. Kung fu.

Nép tánc. Bármi tánc (ott több ám a lány). Sportok. Hobbi foci, röplabda, kosár. bármi .

2017. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
A munkám a hobbim...
2017. júl. 20. 23:07
 20/29 A kérdező kommentje:
Van, aki azt mondja, nem maradtam le semmiről. Viszont majdnem 27 évesen, hogy még legalább egy futó kapcsolatom sem volt, elég gáz. Lassan kezdem elhinni, hogy egyedül fogok maradni... Szerintetek is így lesz? Azt mondják rólam, hogy tipikusan egy olyan magának való alak vagyok...
2017. júl. 20. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!