Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat szenvedély nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat szenvedély nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem, hátha segítene.

30-on felüli nő vagyok, kapcsolatban. Kedvelem és szeretem őt, de nem vagyok belé szerelmes.


Volt az életemben valaki, aki őszintén szerettem, vele el tudtam volna képzelni házasságot, gyermeket is, de ő nem szeretett. Rengetegszer eszembe jut, hogy miért nem lehetek vele, miért nem lehetünk együtt, sétálni, filmet nézni - egyáltalán vele boldog lenni.


A párom tényleg kedves, figyelmes, de ez elég? A korosztályom többségének van házastársa, gyereke...ezért is félek szakítani. Megint legyek egyedül? Soha nem voltam szerencsés a szerelemben, most legalább van valaki, aki szeret engem, és törődik velem. Állandóan bennem van ez a kérdés, belül marcangol, vagy csak ez a sorsom?


2017. júl. 20. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én akkor tudok megtenni mindent egy férfiért, ha szerelemmel szeretem.

Amúgy nem is kellene, lehet ő bármilyen kedves és bármennyire megbízható.:)

2017. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egeszseges, hogy egy meg nem tortent parkapcsolatrol abrandozol. Ez fantaziavilag.

Egyetertek az 1-essel.

Ne almodozz, eld az eleted.

Ha nem vagy boldog mellette, akkor hagyd el, de ezzel, h a multban elsz es abrandozol egy meg nem tortent kaocsolaton, a kovetkezo parkapcsolatod se lesz teljes es boldog.

2017. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azzal az illetővel viszonyom volt, szóval nem mondhatom, hogy nem történt semmi. Én teljesen beleszerettem, de ez nem volt kölcsönös.


Igyekszem feldolgozni az egészet, csak nem könnyű.

2017. júl. 20. 21:46
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Őt is megunnád pár év múlva, mikor már nem termelődnek a szerelemhormonok.


Szóval jó ez így. Próbáld meg kapcsolaton belül kielégíteni a szükségleteidet.


Pároddal kell megpróbálni mindent első sorban.


Ha ez nem sikerül, akkor is még ott van a nyitott kapcsolat vagy hasonlók, ahol szabályozott körülmények között kereshetitek a szenvedélyt-izgalmakat másokkal :)

2017. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Az elején nagyon kívántam. Mostmár azért leült ez a dolog. Szeretkezünk, mert jól esik mindkettőnknek, de nem mondom, hogy hatalmas tűzzel esünk egymásnak. Ritkultak az alkalmak, de szerintem ez is természetes az idő előrehaladtával.

Én eltudom képzelni a hátralevő életemet a párommal és szerintem ez fontos.

Ha te tartasz a jövőtől, vagyis már az esküvőtökön sem tudod elképzelni magadat. Szerintem ezek még átmehetnek nem kívánatos érzésekbe. (Rosszul esik ha hozzád ér, ha akar valamit, stb.)

2017. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!