Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet ezt megérteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ezt megérteni?

Figyelt kérdés
Most olyan időszakom van, hogy több dologra is készülnöm kell, este szoktam végezni az elfoglaltságaimmal. Persze a baratom ilyenkor tálalja ki, hogy menjünk ide oda, látogassunk meg ezt azt, es durvan kiakad, ha mondom, hogy nincs szabadidőm, pedig tudja, hogy keso estig be vagyok tablazva. Mikor en mondom, hogy menjünk most,mert raerek, akkor o inkább haverozik vagy bulizik. De en vagyok a szemet,ha nem tudok menni,mikor o füttyent. Tudja,milyen fontos dolgokban vagyok benne, es muszaj azokat intéznem, mégis nyaggat.
2017. júl. 21. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Szakits.
2017. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolkodjatok előbbre mindketten. Akkor könnyebb betáblázni egy-egy programot, vagy hamarabb kiderül, ha nem összeegyeztethető a dolog.


Viszont azt erőst meg kellene beszélnetek, hogy egyiktek sem lóg a szögre akasztva a másiknál.

2017. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És mik azok a rettenet fontos elfoglaltságok?
2017. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!