Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi-nő kapcsolat. Hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő kapcsolat. Hogy van a fizetés? Ki mit áll?

Figyelt kérdés
Még nincs összeköltözés, csak járás, randizás. Az a korrekt, ha fele-fele, illetve még a fehér asztal mellett mindenki rendezi a magáét vagy mégiscsak a férfi tegyen bele több pénzt a kapcsolatba, szokásjog alapján vagy hogy? Ki hogyan csinálja és vannak-e ebből viták, frusztrációk? Érezheti-e magát valaki kihasználva és jogosan-e?
2017. júl. 23. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Alapból én fizetek, ha mást akar a nő, akkor jelezze.

31/f

2017. júl. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, de mindent te fizetsz? Ebédek, mozi, nyaralások, óvszer?
2017. júl. 23. 07:16
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én egy idő után megemlítettem a pénz dolgot az aktuális hölgynek, ugyanis több mint 2x annyit keresett mint én, és soha 1x sem szólt, hogy fizetne ő is, nekem pedig igencsak kezdett fogyni a pénzem, de neki 1x sem jutott eszébe pedig nem is fiatal.
2017. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem se kell mindent a férfinak, de ha a másik soha fel se ajánlja,, szólni is kínos. Ha nem szólsz, de közben lehúzásnak érzed, az is kínos. A kérdés csak azért jutott eszembe, mert tegnap olvastam, hogy 20 éves, még nem kereső lánynak sok mindent áll a pasija családja, neki meg kínos... Többen írták, hogy annyira nem lehet kínos, ha elfogadja. Nekem sokszor az kínos, hogy felajánlom, hogy fizetek és el is fogadják (nő vagyok). Tudom, ez is disszonáns, akkor ne ajánljam... Igen, de azt sem érezném korrektnek, ha egy férfi mindent, mindig állni akarna. Amelyik ismerősömet meg elhalmozzák, irigylem... Sokat gondolkozom ezen.
2017. júl. 23. 07:32
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Alapjáraton egy értelmes embernek tökmindegy melyik fél, magának kéne , hogy eszébe jusson, hogy most nem hagyom fizetni a másikat.


De igen az a rossz mikor a másiknak véletlenül sem jut eszébe se....


A legnormálisabb esetben ezt ha nem is a legelején de ezt megbeszélik, hogy ki mit fizet, vagy hogyan legyen megoldva.

2017. júl. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ismerkedésnél még nem nyaralunk meg elvileg nem is dugunk. De kaja, mozi, hullámvasút stb. Igen, én fizetem.

31/f

2017. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az a szabály, hogy aki hív, az fizet.

Persze oda-vissza hívjuk egymást.

2017. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Én összejöttem egy nálam fiatalabb sráccal, aki jelenleg munkanélküli. Perpill mindent én fizetek. Elég jó munkám van, annyira nem vág földhöz a plusz kiadás és nekem megéri.


Volt már idősebb, rettentő gazdag élettársam, de annyira szörnyen éreztem magam mellette, hihetetlenül zsugori volt, és nem kezelt nőként egyáltalán. Nekem ez nem hiányzik, tudom, hogy a pénz számít, mert számlát fizetsz belőle, meg ilyesmi, de komolyan nem tesz boldoggá egy jobb autó, nagy lakás, ha a párod sz.rba se vesz, és inkább nem megy veled programokra, mert nem akar egy fillért sem kiadni semmire, még akkor sem ha meghívnád...


26N

2017. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer egyik fizet, aztán a másik.

Pl. ő veszi a mozijegyet, én a kólát és a kukoricát. Ő meghív egy kávéra, legközelebb én veszek két fagyit. Persze, van amikor csak egyikünk nyúl zsebbe. Étteremben ő fizet. Mikor nálam alszik és én főzök, az meg az én költségem.

Alapvetően nem matekozunk, hogy ki mennyit és mit fizetett, hogy nullszaldós legyen. Ismerkedünk, randizgatunk, nem üzleti kapcsolatban vagyunk. Ahol az egyik félben felmerül, hogy a másik le akarja húzni, akkor már egyszerűbb pontot tenni a végére, mert megette a fene.

2017. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem sokszor az kínos, hogy felajánlom, hogy fizetek és el is fogadják (nő vagyok)."---OMG! Egyenjogúság, ilyenkor nem lázadoztok a jogaitokért???


Én elvből nem fizetek nőnek, megtisztelem őket azzal, hogy nem nézem őket kur***nak, de mint kiderült ők meg pont ezért morcosak!

2017. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!