Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedtem neki, hogy másokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedtem neki, hogy másokkal is szexeljen, de mégsem tartja be a szabályokat?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolatban élünk tovább. A szabály az volt, hogy alkalmi kapcsolatba belemehetünk másokkal (1 éjszaka), ő viszont külföldön van egy kolléganőjével munkaügyben már 5 napja, és beismerte, hogy minden nap szexelnek (mert miért ne, ha velem úgyse tud addig), és hogy ez úgyis csak szex, miért nem fogadom el. Nem tudom elhinni, hogy ennyi együtt töltött nap után nem alakul ki egy minimális érzelmi kötődés sem közöttük, és hogy ha tehetnék nem folytatnák tovább...Gondolom itt már a szakítás az egyetlen lépés, mivel teljesen semmibe vette, amit megbeszéltünk, és még azt sem fogja fel, hogy mi a probléma ezzel. Az sem érdekelte különösebben, hogy sírtam a telefonban, amikor elmondta. Ti mit tennétek és hogyan? 30N 32F
2017. júl. 23. 10:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kapcsolat egy marék fos.
2017. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelműen szakítanék, úgy gondolom épp eleget engedtél meg neki és még ígyse képes a szavát megtartani.
2017. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
Én nem értem, mi a problémád ezzel különösebben. Megbeszéltétek, hogy nyitott kapcsolat. Akkor? Viseld a következményeit. Az egy dolog, hogy 5-ször 1 éjszaka volt. Miért is érték volna be egy éjszakával, ha 5 napig is együtt vannak? Örülj, hogy őszinte, annak sem volna muszáj lennie.
2017. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

Az öt nap minden napján egyszerre csak egy éjszaka van. Vagy az a szabály, hogy a kapcsolatotok alat öszesen egy éjszaka lehet, vagy az, hogy soha többet nem lehet megdugni, akit már egyszer megdugtatok ?

31/f

2017. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd a fenébe és keress magadnak valakit és élvezd az életet, ha nem akarsz komoly kapcsolatot.

Egy embernek, aki nyitott az ilyen kikacsintgatásokra megengeded, hogy csinálja, ne csodálkozz, ha túlment a szabályokon.

2017. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a "kapcsolatnak" amúgy mi értelme van?
2017. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A szabály az volt, hogy egy nővel csak egyszer, pont az érzelmi belebonyolódás elkerülése végett.. De ha ennyit sem képes betartani, miért ment így bele egyáltalán. Így már elvesztette az értelmét az egész, hiszen ha mással is annyiszor van, amennyiszer akar, a mi kapcsolatunk egyre gyengébb lesz.
2017. júl. 23. 10:56
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
"A párommal megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolatban élünk tovább..." - ja gondolom. Sokkal inkabb a pasid feldobta, hogy vagy az engedelyeddel kur ezentul masokat vagy arrebb takarodhatsz, es hu labtorlokent probaltad meg marekolni a megmenthetonem tuno fost nulla meltosaggal. Most mar azert ideje lenne osszekapnod magad.
2017. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
SZERENCSÉTLEN.
2017. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Szakíts vele szerintem. Ha ennyire másokra vágyik, akkor az kicsit azt jelenti hogy téged már nem kíván annyira. Veled kéne ilyen sokat szexelnie, nem másokkal. Még fiatal vagy, most hagyd el és keress normálisat mert ha ezt évekig tűröd utána később nehezebb lesz szerintem.
2017. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!