Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedtem neki, hogy másokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedtem neki, hogy másokkal is szexeljen, de mégsem tartja be a szabályokat?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolatban élünk tovább. A szabály az volt, hogy alkalmi kapcsolatba belemehetünk másokkal (1 éjszaka), ő viszont külföldön van egy kolléganőjével munkaügyben már 5 napja, és beismerte, hogy minden nap szexelnek (mert miért ne, ha velem úgyse tud addig), és hogy ez úgyis csak szex, miért nem fogadom el. Nem tudom elhinni, hogy ennyi együtt töltött nap után nem alakul ki egy minimális érzelmi kötődés sem közöttük, és hogy ha tehetnék nem folytatnák tovább...Gondolom itt már a szakítás az egyetlen lépés, mivel teljesen semmibe vette, amit megbeszéltünk, és még azt sem fogja fel, hogy mi a probléma ezzel. Az sem érdekelte különösebben, hogy sírtam a telefonban, amikor elmondta. Ti mit tennétek és hogyan? 30N 32F
2017. júl. 23. 10:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell nyitott kapcsolatba belemenni, ha nem tudod elfogadni, hogy ez ilyen, és ez is benne van a pakliban. Vagy alkalmas vagy a nyitott kapcsolatra, és nem problémázol ilyenek miatt, vagy nem, és akkor szakítasz. Nálam eleve, ha felmerülne az ötlet a másik fél részéről, megmondanám, hogy nekem ez nem fér bele, és inkább ne folytassuk együtt. Vannak, akik erre nyitottabbak, én nem, és úgy látom, te sem igazán.
2017. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A szabályoknak tartalmaznia kell a szankciókat is. Egyszerűen automatikusan érvénybe kellene lépniük ilyenkor. Sajnálom, hogy már ennyire nem érdekled őt, vagy nem is tudom mit jelenthet ez a kapcsolat szempontjából. Ennek tényleg semmi értelme :(


Amikor felrúgta a megegyezéseteket, hátbatámadottnak érzezted magad, mert szükséged van a párkapcsolatodra, és benne a biztonságra-kiszámíthatóságra?

2017. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
42%
ennyi barom él ebben az országban? jól egymásra találtatók
2017. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%
A nyitott kapcsolat nem kapcsolat. Annyit jelent, hogy nem tudtok elszakadni egymástól, mert gyengék vagytok kilépni egy kapcsolatból, jó a biztos pont az életetekben. Egy kapcsolatnak az lenne a lényege, hogy hűségesek vagytok egymáshoz. Nem tudom, mekkora lehet az önbecsülésed, ha ilyet engedsz egy pasinak, de biztos nem túl nagy.
2017. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%
A nyitott kapcsolat nagyon komoly kapcsolatot kell jelentsen, ahol szabadon megélhetik a felek a vágyaikat, kapcsolaton belül kielégíthetetlen szükségleteket, de mindkét félnél szükség van az érettségre hozzá. Vagyis nem érettségre, hanem annál többre, tudatosságra.
2017. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%

Undorító egy világ ez. Tényleg itt tartunk már? És még mindig van hová süllyedni?


Ideje távozni ebből a világból, úgy nézem.

2017. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
38%

#13


Nem csak itt, ne félj. Arabéknál többnejűség, nyugaton cuckold, sokszor úgy, hogy az általában fekete szerető is a házban él a férj pénzén. Még viszonylag ritka, de terjed a dolog, és ismerve a nyugatiak hanyatlását, könnyen begyűrűzhet Európa bizonyos országaiba is (Hollandia, Dánia, Svédország). Római Birodalom is így gyengélkedett a bukás előtt.

2017. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te is használtad a nyitás adta lehetőségeket? Te hogy élted meg, hogy csak egyszer lehetsz valakivel?
2017. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

Most komolyan meglepett, hogy a hülye helyzetre vonatkozó hülye szabály nem működik?

Ha már 30 évesen ennyire szétuntátok egymást, akkor mit vártatok?

Az egy alkalmas szex az gagyi, 5-10 alkalom, míg kezded kiismerni a másikat.

Érzelem nélkül sincs jó szex, csak a nyulaknál.


Látod, már sírni is hiába sírsz... le vagy cserélve.

Szóval az a kérdésed, hogy mit tegyél?

Nagy levegő - ennek vége, és keress egy, a szexen túlmutató PÁR-kapcsolatot.

2017. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
De szar neked! Nem irigyellek.
2017. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!