Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, mert "nagyoskod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, mert "nagyoskodott" az autóval, jogos?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, párom 22/F.

1,5 éve van autója, még nem az a hű de jó sofőr, de mindig betartja a szabályokat, még útközben nekem is mondja a táblákat sokszor,hogy frissítse, és, amikor ülnek a haverjai a kocsiban, nem nagyoskodik, normálisan vezet.

ÁM!

A minap történt, hogy félre kellett állnunk egy szűkebb utcában, mert haza vittük az egyik barátunk gyerekét. Mögöttünk egy tipikus, beképzelt sofőr jött, kigyúrt, napbarnított, agyontetovált, majd szépen beszólt a barátomnak mert leállt az úton, és elhajtott. A barátom erre begurult, és utána ment autóval, majd egy éles kanyar előtt megelőzte őt, amikor a srác szintén kiszólt neki valamit.

Amikor a párom visszajött, leordítottam a fejét. Megmondtam neki, hogy az utakon MÉREGBŐL nem cselekedünk soha, mert ezzel könnyen lehet balesetet okozni, szerinte viszont én egy hisztis nő vagyok.

Lehet, hogy apró problémának tűnik, de iszonyatosan megharagudtam rá. Ne veszélyeztesse az életét, egy van belőle, főleg ne ilyen beképzelt, bunkó majom miatt, akinek az erőfitogtatás a fő elfoglaltsága.

Szeretem a páromat, de ha ilyen könnyen elborul az agya, mi lesz a 5-6. ilyen esetnél? Mert ilyen esetek sajnos előfordulnak.

Ráadásul szerencséje van, hogy semmi nem jött szembe a kanyarban. Véleménye szerint elfért volna, én viszont úgy láttam, hogy nem. Ha szintén egy nagyoskodó jön szembe vele, totális ütközés.

Nem érti mi a problémám, és nem is érzi, hogy "rosszat tett".

Mi van, ha legközelebb baj történik mert nem bírja kontrollálni magát?


2017. júl. 23. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nagyoskodott...
2017. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Valaki a saját hibájaból tanul, valaki a másikéból. A barátod valószínűleg az előbbi (gyakran én is). Ezt neki kell megtapasztalnia.
2017. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Soha senkinek nem engedem meg, hogy kockáztassa az életem. Ez nem hiszti, minimum elvárás a másik emberrel szemben.

Vagy megegyezünk abban, hogy nem vállal felesleges kockázatot az utakon, vagy többé nem ülök be mellé. Nálam ez zéró toleranciás dolog.

2017. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy hisztis nyugi, fiúként mondom. Egy ilyen miatt én is tombolnék (bár valószínűleg egy nő ritkábban csinál ilyet az autójával :D). Nagyon dühös lennék, az biztos. 22/F
2017. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 BlackSword ***** válasza:
9%

Először is: Van jogsid??? Mert ha nem, akkor pssz!!! Egyébként sem dumálunk bele a vezetésbe az anyósülésből...


Másodszor: Tök normális reakció volt... Ne kasztráld a barátodat...

2017. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán hülyeséget csinált a párod. Ettől nem lesz nagyobb ember. Viszont belehalhat.
2017. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Tehát akinek nincs jogsija, azt ki lehet nyírni?
2017. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5-nek: Hát könyörgöm, ki se mert szállni a kocsijából, hogy beszéljen a taggal. Mind a ketten az autójukból rajoskodtak. Ez hol férfias? Ha kiszállt volna, hogy na gyere öcsém, akkor csak saját magát veszélyeztette volna, de így a barátnőjét is, akit elvileg szeret. 4-es voltam
2017. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

Szóval haragszol rá, mert szereted?


Rengeteget kell még tanuljatok, édes testvéreim.

2017. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

A csávó csak a saját életét kockáztatta, mert ott állt akérdező az út szélén, a hapsija pedig elment rajoskodni, majd vissza a kérdezőhöz. Nagyon nem kell kiakadni ezért meg hetekig mosolyszünetet tartani, de azt mindenképp értse, hogy ez rohadt veszélyes és így nem ülsz vele kocsiba a jövőben.

31/f

2017. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!