Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk megfogalmazáson....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk megfogalmazáson. Most tényleg mekkorát hibáztam?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy szó volt róla, hogy elmegyünk a lányom meccsére. A meccs holnap lesz, ezért ma este felhívtam a lányomat, hogy akkor mikorra menjek érte. Első szám első személyben fogalmaztam, azt mondtam, akkor kilencre ott vagyok érted. Erre a feleségem bepipult, hogy akkor őt biztosan nem akarom elvinni, mert ugye mondtam amit mondtam, hogy én...

Volt már ebből vitánk régebben, együtt főzzünk, felhívott egy barátom, kérdezte mit csinálok? Azt mondtam főzök. Ebből is balhé volt. Igyekeztem figyelni erre amennyire tudtam, de most megint belefutottam a csőbe.

Ez, hogy egy telefon beszélgetésben így fogalmazok az most tényleg ekkora gond?


2017. febr. 11. 20:26
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
86%

ugyan már, röhejes a párod már bocsi

Nem hibáztál

2017. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Semmiben nem hibáztál... a párodnak adj egy kis magnéziumot vagy egy pohár bort esetleg egy kis csokit...


Ezt még olvasni is rossz volt, pedig nő vagyok.

2017. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 opened paradise ***** válasza:
85%
Kakilásnál is kell többesszámot használnod?
2017. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%

Mivel a 2es nő, ezért fordítok férfira. Adjál neki arzént vagy répát.

30/f

2017. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

tényleg lehet bántó. érezheti, hogy levegőnek nézed vagy hogy neked nem számít, hogy azt a valamit együtt csináljátok.


meg amúgy fura, mert ha a valóságról akarsz beszélni, akkor az itt többesszám. érdekes, hogy miért másítod meg.

2017. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Na várjál már! Ha főzünk, felhív egy haver hogy mit csinálok és azt mondom hogy főzök azzal nem hazudtam. Engem kérdeztek nem minket. Nem ? :D
2017. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Szergej55 ***** válasza:
32%
Ideje lenne felvenni a nadrágot és megnevelni a házisárkányt.
2017. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

nem igazán.. azért hazugság, mert hamis képet ébreszt. pl. milyen vagány vagy, hogy férfiként főzöl. valójában meg nem.


amúgy ha azt mondja: főzök a feleségemmel, az pontos megfogalmazás. nem a ragozással van itt a gond.

2017. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

Igen, tényleg ekkorát! Mert miért nem azt mondod, ami a valóság, hogy főzünk, vagy főzök a feleségemmel. Meg nem mész, hanem megyünk, ha egyszer úgy van.

De hát mit tudhatom én, csak egy nő vagyok, mondjuk legalább mindig tudok fogalmazni és kicsit sem esik nehezemre többeszámba beszélni, ha egyszer úgy van.

2017. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
De ha a haver nem osztott lapot az asszonynak, akkor az miért a férj hibája? :D. Az volt a kérdés, hogy a faszi mit csinál. Há' főz. Mindketten főznek.
2017. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!