Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy-két "nevelő jellegű"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-két "nevelő jellegű" megálljt parancsoló pofon tényleg nem fér bele egy kapcsoltba?

Figyelt kérdés

Barátnőm neki állt hisztizni, amúgy is elég hirtelen habitusú, néha már úgy viselkedik mint akinek kinőtt a férfiasság a lába között.

Összekaptunk rendesen, ő neki állt engem ököllel ütlegelni, erre én lekevertem neki két pofont, hogy állítsa már le magát, tudja hol a helye.

Erre nekiállt sírni, összeszedte a holmijait és lelépett.

Soha nem ütöttem meg nőt, de most nagyon kihozott a sodromból. Elmondott minden szar embernek, hogy nálam csak ezerszer jobbat találhat aki rendesen megbässza, és hasonlók.

Közben meg min. havi 100 ezret költök rá, hogy az "igényei" ki legyenek elégítve, de én vagyok a szar.

Érthető volt a kiborulásom nem?


2017. júl. 23. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mindketten ostoba gyerekkent viselkedtek.
2017. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Két idióta xD
2017. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Ne felejtsd el, hogy attól, hogy túlontúl talpraesett, karakán és szókimondó, ő még ugyanúgy nő marad, akinek a fenti esetben ez az énje domborodott ki, a törékeny, nőies énje pedig háttérbe szorult. Semmilyen pofon nem fér bele egy kapcsolatba, ne akard úgy színezni a "pofon" szót, hogy pozitív színben tűnjön föl: ilyen nincs.
2017. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Két gyermek. :)


Nem. Emiatt nem kéne ököllel ütni akit szeretsz. Legyetek józanok.


Igényeket csak szeretettel lehet kielégíteni. Pénzzel csak hamis vágyakat.


Tanuljatok!!

2017. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem az apja vagy, hogy neveld.

2. A havi százezer amit ráköltesz az kamu, igaz? Ha igen, még ostoba is vagy, viszont tudd, hogy senkinek a tiszteletét nem tudod pénzzel megvenni.

3. ha nem dugod meg rendesen, akkor feszült. Ettől függetlenül nem kellett volna ököllel ütnie téged. Azért kíváncsi lennék, mennyi erő volt abban az ütlegelésben.

4. A kiborulásod érthető, a pofozkodás nem az. Ha nem tudsz higgadt maradni, olyan pár lesztek mint amik ezekben a Mónika showkban vannak.

2017. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy ő kezdeményezte az egészet, ami egy féltékenységi rohamból indult.

Tudta nagyon jól, hogy nincs oka féltékenykedni mert 3 éve csak ő kell nekem.

Ennek ellenére mégis vitát generált, nehogy már olyan unalmasan teljen a vasárnap délután :)

Hiába nő, akkor sem fogom hagyni hogy ököllel üssön!

Vagy ti mit tettetek volna? A két pofont azért kapta, hogy észhez térjen.

2017. júl. 23. 19:53
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Én lefogtam volna és közöltem volna hogy ezt csak egyszer teheti meg, nincs második esély, gondolkodjon hogy ezt akarja-e. Utána pedig otthagyni. Ugyanis nőként ugyanezt tenném fordítva is.
2017. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

" A két pofont azért kapta, hogy észhez térjen."


Észre is tért, EZÉRT hagyott ott - ugyanis a verés/pofon olyasmi, amit nem szabad eltürni. (Most lényegtelen, hogy ö sem különb, de a te hozzáállásod is igencsak problémás!)

2017. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg nem fér bele. Nincs rá elfogadható indok. Gondolom a csaj nem az arcodat ütötte ököllel... (egyébként az ő viselkedése is gáz).
2017. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Az a gaz ebben, hogy ha meguttotted ujra megfogod(tapasztalat-tini voltam, szerelmes es naiv), mert ujra kihoz a sodrodbol, ha egyszer sikerült neki. sztem jobb lesz Nektek kulon. Amugy en is pakolnek azonnal.
2017. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!