Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy-két "nevelő jellegű"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-két "nevelő jellegű" megálljt parancsoló pofon tényleg nem fér bele egy kapcsoltba?

Figyelt kérdés

Barátnőm neki állt hisztizni, amúgy is elég hirtelen habitusú, néha már úgy viselkedik mint akinek kinőtt a férfiasság a lába között.

Összekaptunk rendesen, ő neki állt engem ököllel ütlegelni, erre én lekevertem neki két pofont, hogy állítsa már le magát, tudja hol a helye.

Erre nekiállt sírni, összeszedte a holmijait és lelépett.

Soha nem ütöttem meg nőt, de most nagyon kihozott a sodromból. Elmondott minden szar embernek, hogy nálam csak ezerszer jobbat találhat aki rendesen megbässza, és hasonlók.

Közben meg min. havi 100 ezret költök rá, hogy az "igényei" ki legyenek elégítve, de én vagyok a szar.

Érthető volt a kiborulásom nem?


2017. júl. 23. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Egyenjog van kérlek: senkinek sincs joga megütni a másikat és senki sem köteles tétlenül tűrni, hogy verjék.

Aki fizikai síkra terel egy konfliktust, az viseli is érte a felelősséget.


Adekvát választ kapott. Ennyi a történet.

2017. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

" A két pofont azért kapta, hogy észhez térjen"


😁 arra elèg lett volna egy pohár vizet a kèpèbe borítani...

2017. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Tökéletes kapcsolat 2017-ben két nem normális emberi testbe bújt lény között.Minek vagy vele, ha képtelen vagy kezelni a viselkedését?Minek pénzeled, ha közben hisztisnek tartod?Utána meg jön a szöveg, hogy minden nő csak pénzt akar...nem kell olyannak fizetni és főleg nem kell olyannal együtt lenni, akinek ez a lényeg.Verekedni meg...hát na, tiszta óvoda.
2017. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő, van akinek belefér, van akinek meg nem.
2017. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Ki a fa.sznak képzeled magad, hogy nevelő célzattal üss meg bárkit? Fogd le, hagyd ott ha ilyet csinál, de apád fa.szát hogy azt képzeled hogy NEKED jogod van helye tenni két pofonnal.
2017. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Észhez térítésnek az is bőven elegendő lett volna,ha sarkon fordulsz kiballagsz a konyhába, öntesz egy pohárba vízet és nyakon borítod vele. Aztán persze ott hagyod. Mert ököllel ütni a társunkat senkinek nem megengedhető, egy nőnek ugyanúgy tiltott az erőszak, mint a férfinak, ebben nincs különbség. Az, hogy felpofoztad a te szegénységi bizonyítványod, az, hogy ezt megtette az övé, az meg már megint tiad, hogy egyáltalán nálad fel sem merült, hogy miután ököllel ver kidobd, inkább 2 pofon és a nyivákolás, hogy lelépett. gratulálok. Majd visszamegy a drámakirálynő, hacsak nem talál magának hirtelenhamar egy újabb madarat, aki kielégíti a százezres igényeit. Kapcsolatban lenni nem azt jelenti, hogy az ember egy használt kocsi árát elkölti évente az "igényekre", de ha avalki mégis ezt teszi, akkor ne csodálkozzék, ha a megvásárolt nőnemű idővel megbokrosodik és verekedni kezd. tatrsál kutyát, sokkal olcsóbb és maximum képen nyal, ha engeded. Féltékenységi nagyjelenetet rendze, ököllel ver, te meg síratod, hogy lelépett? Örülj neki, segítettem volna csomagolni. Zárat cserélni ne felejts!
2017. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér bele.

Nem neked kell nevelni, hanem a szüleinek.


21/L

2017. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem megütni kell, hanem lefogni, és míg megnyugszik, úgy tartod, aztán beszélsz vele.

Ennyi.

2017. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a képébe öntesz egy pohár vizet, de a párom hasonló szituációban egyszerűen faképnél hagyta az exét.
2017. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!