Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek úgy, hogy jobbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek úgy, hogy jobbat érdemelnétek a párotoknál?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem,hogy én többet teszek bele a kapcsolatba mint a párom(többet dolgozok,jobban fejleszetem magam ,ő meg kényelmesen elvan,eltévézget meg netezget).
2017. márc. 5. 12:08
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy a párod már főnök, és annál feljebb hova fejlessze magát :)
2017. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sok ilyen helyzet van, nagyon nehéz egy kapcsolatban maximálisan, egyenlően érzelmeket beletenni. Néha ez az érzés mindenkiben lezajlik szerintem.
2017. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem. Nem véletlenül ex már.
2017. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem úgy, mert tisztelem és megbecsülöm a páromat. Fel sem merül. Nekem nem mániám, hogy a saját ambícióimat várjam el a másiktól is, mert szerintem ez nem volna helyes. Az persze elvárható a másiktól, hogy a >kapcsolatba< beletegyen, menjetek ide-oda, kirándulni, moziba, meg amihez kedvetek van, de hogy ki mennyit dolgozik, mit tanul, mivel tölti a szabad idejét... ne haragudj, ezt nevetséges így elvárni. Milyen jogon, alapon tennéd ezt? Már persze amíg dolgozik azért, van keresete és nem Te tartod el. Tehát értelmes keretek közt.
2017. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha méricskélsz, az nem jó.

Szerintem keress egy olyan párt, aki ugyanilyen típus. Vele jól elméregethetitek egymás fejlődését, fizetését, házimunkarészét, meg ilyenek.

Az önzetlenség, az ad,i tudás öröme, vagy a szerelem úgyis olyan avíttas dolgok.

Éljen a proggresszív egyenlőség!

2017. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen az exemnél éreztem.
2017. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!