Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy a párom messzebb lakik vidéken, én viszont pesten és itt dolgozunk hétvégente az egyetem mellett. Most itt a szünet és így ő vidékről feljár hozzám és nálunk van azokon a napokon. Sokat vagyunk együtt mostanában itt ott, de túlnyomó többségben nálunk ezekből kifolyólag. Most a hétvégén hazament és gondoltam rá, hogy majd szerdán este meglepem, hogy meglátogatom őt este, csütörtököt együtt töltsük és úgy jöjjünk fel hozzánk. Szóba jött ma a téma, hogy mennyire lett volna kedvem együtt lenni ma, és a fejemhez vágta, hogy volt lehetőségem, mégse látogattam meg és hogy egész nyáron nálunk vagyunk és ő jön mindig hozzám, utazik stb. Nagyon elborult az agyam, mert úgy gondoltam jót tesz egy kis különlét és így tudok a barátaimmal is lenni, akiket hanyagoltam eddig a nyáron miatta, és most ezt a fejemhez vágja. Szombaton ment haza és hétfő van. A legnagyobb bajom az az, hogy ezzel a meglepit is teljesen elszúrta, mert így kb úgy jön le (szerintem), hogy szerdán csak azért látogatom meg, mert a fejemhez vágta.. Így elvetettem az ötletet, de nem tudom, hogy jól teszem-e. Mi legyen?

2017. júl. 24. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
tojd le, hogy mi hogy néz ki és ki mit gondol, mindig legyél azzal, akivel szeretnél, ennyi az egész...
2017. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugodj meg és találj ki másik meglepit!
2017. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!