Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezés. Egy kor felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezés. Egy kor felett már nem kínos a nőnek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Az évek során úgy tapasztaltam, amíg tini voltam, hogy a csajnak gáz kezdeményezni, de egyre jobban azt veszem észre,hogy a 30 felé közeledve,nem is olyan gáz.Ti hogy látjátok ezt 25+-os férfiak?

Ha rátok írna egy veletek egykorú nő, tudnátok éretten kezelni a helyzetet? Hogy reagálnátok?



2017. júl. 25. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A tiniknél sem gáz ha kezdeményez egy lány. Ez egy elcsépelt hülye szöveg és felfogás, hogy mert ő lány azért nem.


A férfiak is ugyanúgy szeretik ha egy nő kezdeményez náluk.

2017. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bárki, bármikor kezdeményezhet.


Az esetleges visszautasítást meg tudomásul veszi az ember és kész, nem kell zokonvenni.

2017. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem kínos.
2017. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tudnám elfogadni, ha egy nővel megvan már köztünk a szikra, dumálgattunk már jópárszor, találkozgattunk, de valamilyen ok miatt én sem léptem még szintet, és ő sem. Ha ebből az állapotból neki elege lesz és úgy dönt, hogy ő akarja a dolgokat a kezébe venni, akkor azt szexinek tartanám és örülnék neki. A lényeg, hogy legyenek előjelei a dolognak. Ha egy vadidegen nő írna rám FB-on ismerkedési szándékkal, annak annyira nem örülnék.
2017. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LazyJones ***** válasza:

Felőlem simán, még örülnék is neki. Én is próbálkozom, ha úgy adódik a lehetőség, de mivel ezerszer kaptam lerázást és visszautasítást, így nyilván óvatosabb vagyok. Mellette az is játszik, hogy mi van, ha egyszerűen nem veszem észre, vagy nem feltételezem, hogy vevő lenne velem bármire is az illető? Szerintem a kezdő lépést megtenni most már mindenkinek lehet, és szabad is, anélkül, hogy gáznak kellene titulálni.


F35

2017. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bármelyik fél kezdeményezhet
2017. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kínos.Tudom kezelni a helyzetet, sőt pozitív, tetszik, ha valaki tudja mit is akar.
2017. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és véleményeket!
2017. júl. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!