Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom fenyeget?

Figyelt kérdés

Baratom külföldön tartozkodik jelenleg, kicsit iranyitas manias,minden ugy legyen ahogy o szeretne kb.. napokban rajta kapott kisebb hazugsagon..megbantam..de nem is akartam elmondani neki mert csak kiakadt volna.. ezekre aztmondta hogy majd jol megver es akkor nem lesznek ilyen "szokasaim".. nem tudom ezt hova tenni.. sohasem bantott..sem fizikalilag sem lelkileg.. már ondta 1x-2x h csak "megkene nevelni" engem de eddig sosem emelt ram kezet..mindig mondta h nem fog not megutni stbstb

Szerintetek? nem tudom hova tenni es ezen gondolkozok napok ota.. Tényleg képes lenne bantani? amikor szeret? ha szeretunk valakit arra nem vagyunk képesek kezet emelni nem? vagy inkabb csak a harag és a duh miatt irt nekem ilyet..vagyis es erre gondolnek


2017. júl. 26. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. minek hazudozol? EZ már úgy alapból sokaknál szakítóok

2. minek vagy együtt olyannal, aki fenyeget?


A párom tudod, mivel szokott "fenyegetni"? Hogy elfenekel, vagy leteper - de mind a kettő nevetve, és mindkettőt élvezem én is ;)


Ha egyszer ejtene ki ilyet a száján, hogy majd megnevel, meg meg kéne verni engem, pakolnék is össze és utaznék haza.

2017. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!