Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyünk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy kisebb városkában èlek,pár ève amikor 14èves voltam megismertem egy fiút,ő 18volt. Sokáig szórakozgattunk,de inkább ő velem. Soha nem jártunk nyílvánosan,szerelmes voltam. Vele próbáltam ki először egy idő után a szexet is. Aztán mondhatom,hogy egy kicsit megkomolyodtam rájöttem,hogy ez így nem mehet tovább. Persze az emberek tudtak ezt azt,de utólag rájöttem,hogy hibáztam. Naív voltam,szerelmes,fiatal ès mondhatom,hogy annyira nem is figyelt rám senki. Volt egy fiúm utána,5hónapig,csak elköltözött. . Aztán úgy fèl ève talán,összegabalyodtam annak a fiúnak az öccsèvel,aki sokáig szórakozott velem. Bevallotta,hogy szeret,igazából èn is őt. Csak egy baj van,nem meri vállalni a nyílvánosságot,ettől èn is tartanèk....viszont èn megmondtam neki,hogy vagy abbahagyjuk vagy felvállaljuk. Azt mondta nem tud dönteni. Mit lehetne tenni? Tudom nem a legjobb a helyzez,de ha tènyleg szeretjük egymást,akkor merjük ezt meglèpni? Aztán persze pletykák,meg a testvèrje. Meg stb. 18/L

2017. júl. 26. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem tök mindegy ki mit gondol, ha ti boldogok vagytok?? amúgy annál többet érdemelsz, mint hogy olyannal legyél aki nem hajlandó felvállalni se.
2017. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta nem tud dönteni."

Aha. Elég kemény mentális hiányosságai lehetnek.


"Mit lehetne tenni?"

Beszélj vele, kapjon már észhez.


Amíg ti szeretitek egymást, nem mindegy más mit mond, akik semmit sem tudnak? Vélemények nem számítanak. Tényeken nem változtatnak. Ha azt mondom, falloszod van, nem lesz.


Szeressétek egymást. Minden más lényegtelen.

2017. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!