Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az pasim exe nem képes megemés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az pasim exe nem képes megemészteni hogy szakitott vele a pasim, mit tegyünk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2hete megismertem valakit.a srac egyutt elt a bnojevel.mondam neki hogy en ezt igy nem csinalm ha tenyleg gondok vannak koztuk tegye rendbe a kapcsolatukat zarja le es utana elkezdetunk ismerkedni.le is zarta a dolgot.elkoltozott tole.még a cuccai vannak a csajnal de azt most a heten hozza majd el.tegnap a srac bejelolt facen.ra 2percre bejelolt az exe is engem es irt a sracnak h ha velem ismerkedik akkor feltse a cuccait mert kidobja oket a kukaba.irogat pasimnak.konyorog neki.oda megy a munkahelye ele es ordibal sir es konyorog.pasim meg mondja neki h hagyja beken.szalljon le rola.az h szetmentek csak a csaj hibajabol van es ezt tudja o is

Konyorog még egy eselyert pasim meg már ugy beszel vele mint a kutyaval es még abbol se ert

.nagyon beteg ez a lany es nem tudom mit lehetne vele kezdeni.mar mindenki beszelt vele h hagyja abba de semmibol nem ert...


2016. jún. 21. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Mit tegyünk???? Te semmit. Nem voltál annak a kapcsolatnak része. Ezt nekik kell elintézni. Neked nincs mit tenned.


Amúgy nagyon unszimpatkus, hogy szerinted beteg ez a lány. Szerintem meg együtt élt valakivel akihez kötődik és időre van szüksége hogy megeméssze a történteket.

2016. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Egy kapcsolatért ketten felelősek. A szakításukban a srácnak pont annyi felelőssége van mint a lánynak. Idealizálhatod, hogy ő semmiről sem tehet, de ez hazugság. Amúgy sem lehet egy erkölcsös ember ha úgy kezd új kapcsolatba, hogy még mással él. Te tudod...
2016. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Amikor megismerkedtunk semmi nem tortent.es igen az is lehet h o is hibas volt valamilyen szinten de mar millio eselyt adott ennek a dolognak es mindig veszekedes lett a vege.napi szinten..

Es megertem h kotodik a lany hozza de nem az megoldas h akkor fenyegetozok es jelenetet rendezek..hanem megprobalom normalisan megbeszelni a dolgot.es igen...en ugy gondolom ez a mod ahogy o csinalja nem normalis...

2016. jún. 21. 08:10
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
2 hete ismered, de már a "pasid" és áll a bál. :D ti sem lóbáljátok a lábatokat! :)
2016. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, azzal a lánnyal együtt élt, a kérdezőt meg két hete ismeri, de már pattog. Felnőtt emberek ilyen csúnyán intézik a magánéletüket, szerintem szomorú. Miért nem lehet korrekten lezárni egy előző kapcsolatot, amiben már együttélés is volt? Miért nem lehet RENDESEN MEGVÁRNI, hogy a férfi szabad legyen? Miért hajt a tatár? És milyen alapon kritizálsz te két IDEGEN embert és annak kapcsolatát, és hogy hogyan válnak szét? Szerintem neked semmi szereped nincs a történetben, az erőszakosságod meg egyenesen dühítő.
2016. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hol vagyok en eroszakos??????en voltam aki azt mondta h akkor talizzunk ha elkoltozott es szakitott...csak a cuccai vannak ott

Az is még azert mert a haverja fogja koltoztetni

2016. jún. 21. 08:44
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha valaki azt mondja h rendezzek a dolgot es utana kezdjunk talalkozgatni az eroszakos?hat nagyon erdekes...
2016. jún. 21. 08:46
 8/17 Szergej55 ***** válasza:
100%
Márpedig igenis beteges, ahogy a másik csaj viselkedik, akármi is legyen akárkik közt. Én is ismertem ilyesmi típust, e mögött a viselkedés mögött szinte kivétel nélkül valami komoly defektus szokott lenni, persze nem tudhatom biztosan. Jobbat én sem tudok mondani, idővel elválik, mi lesz ebből.
2016. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De az a csaj ordibal az utcan.koveti es minden szarnak elhordja az nem eroszkos igaz?es nem csak a szakitas utan csinalta ezt

Hanem majdnem minden nap ha pl a srac elment a haverokkal inni v vmi...:D az teljesen normalis.

2016. jún. 21. 08:51
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso...nekem pont ugyan ilyen exem volt..kovetett.feltekenykedett...ongyilkos akart lenni.1,5ev utan szabadultam meg tole...es annak a sracnak is.kosebbsegi komplexusa volt es iszonyu onbizalomhianya..es ez a csaj is pont ugy viselkedik....ez nem normalis dolog...igy kezelni valamit
2016. jún. 21. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!