Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk, ha nem illenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha nem illenek össze a szexuális igényeink? Volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Minden nagyon jó a kapcsolatunkban, nagyon szeretjük egymást, szóval tökéletesen működik, kivéve ezt az egy problémát. Nekem több igényem lenne az együttlétekre, mint neki és ebből vitáink vannak. Amikor szóba hozom a problémát és(mivel már többször beszéltünk róla), akkor azt mondja, már megfelelési kényszert érez ebben és ezért elmegy már a kedve, de nekem meg azért, mert amikor azt hiszem lesz valami, és kiderül, hogy mégsem, akkor csalódott vagyok és úgy élem meg, hogy nem kíván, nem vagyok elég vonzó, ami nagyon rossz érzés és ez miatt meg nekem megy már el a kedvem az egésztől, hogy beleélem magam és aztán semmi nem lesz. Nem akarok mást az életembe, szeretem és tudom, hogy ő is szeret és vele szeretném ezt a dolgot megoldani közösen, de nem tudom hogyan, és félek attól, hogy talán nem is fogjuk megoldani és nem szeretném, hogy ez örökké vita forrás legyen.. 1 hónap múlva összeköltözünk. Valakinek van valami tanácsa?
2017. febr. 14. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha normalis választ keresel - én most viccen kívül párterapeutát ajánlanék...
2017. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyan ez volt h bnőm többet akart, de hiába ha már nem birtam többször. (mennyi amugy a mostani adag, és kb mennyire lenne szükséged?). Amugy hidd el neki se jobb érzés, h nem tehet a kedvedre amikor csak akarjátok. Nálunk anno nem oldodott meg az ügy, sőt kb belerokkantam néha. Annyit tudok tanácsolni hogy ne eröltesd ha esrtlek sokszoros lenne az igényed, ne alakítsatok ki naptár vagy idő beosztást a dolognak. És beszéljetek nyiltabban arrol napközben h ki hogy érzi magát, h kiaknázhassatok minden időt amikor mehet a dolog. Amugy kérdés még h az együttléteknek milyen az időtartalma és minősége/ eredménye?
2017. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elég sok bonyolult tényező van, ami hatással van a kapcsolatunkra, főleg az, hogy leszbikus párkapcsolatról van szó és még szülőkkel vagyunk akik nem tudnak róla, ami ugye eléggé megöli a spontán dolgokat, meg sokszor ott van az emberben, hogy nehogy rajtakapjanak. Talán sokat segít majd, ha többet tudunk kettesben lenni.

Egyébként heti 3 nappal már elégedett lennék, nem kívánom én sem napi szinten, vagy akár naponta többször..

Egyébként az együttlétek jók, és igyekszünk feldobni is majd pár dologgal, lehet az is segíteni fog.

2017. febr. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!