Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell engem a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell engem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt egy 32 éves nővel, aki a főnököm gyakorlatilag (a titkára vagyok).

Nagyon jól megvagyunk. Tudunk beszélgetni, rengeteget nevetünk és a szex is tökéletes.

Ugyanakkor még nem ismerem sem a családját, sem a barátait. Az egyetemista öccsével él együtt, ezért még sosem jártam a lakásán.

Mindig ő jön hozzám, vagy hogyha vele akarok tölteni egy hétvégét, inkább azt mondja, menjünk el hotelbe valahová.

Ő eléggé irányító típus, de ilyen hosszú időn keresztül már nem tudom ennek betudni a tartózkodását. Mások két év alatt összeköltöznek...

Hogyanhozzam fel neki ezt a dolgot? Nem akarom elveszíteni, de szeretnék már tovább lépni? Mit gondoltok erről?


2017. júl. 27. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2017. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt. 25 éves vagyok.
2017. júl. 27. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát eléggé úgy néz ki a dolog.

Fiatalabb, naivabb, irányíthatóbb vagy.

Nem vagytok egy szinten.

Végre viselkedj férfiként és hagyd a fenébe!

De ha jó szenvedni akkor szenvedj.

Keress inkább egy korban hozzád illő lányt.

2017. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de Te szeretői státuszban vagy!!!!

2év alatt nem voltál a lakásán és nem ismered a barátait, szüleit, akkor ez teljesen egyértelmű. Nem akarlak elkeseríteni, de még az sem tartom kizártnak, hogy melletted más férfi is van az életében, csak ezt nem köti az orrodra. Fiatal vagy és nagyon naív, az élet nagy tanítómester.

De, ha neked ez a kapcsolat így megfelelő(bár a leírásod alapján váltanál), akkor egyenlőre nem kell feltétlen kiszállnod belőle(főleg azért mert kereshetnél új munkahelyet), elfogadod, hogy szeretői viszonyt ápolsz és nem tervezel a nővel hosszú távra, keresel egy másik nőt és ha biztos, akkor elbúcsúzol tőle.

2017. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megfordult a fejedben, hogy a férjével él és nem az öccsével? Nem véletlenül nem vitt haza...
2017. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

>Tudunk beszélgetni

>Hogyanhozzam fel neki ezt a dolgot?


Érzed az iróniát?

Szóval úgy hozod fel neki, hogy a száddal elmondod, hogy az agyaddal mire gondolsz. Aztán megkérdezed, hogy ő mit gondol erről. Lehet, hogy meglep, de a kapcsolatról is lehet (sőt, kell) beszélni.

2017. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ő nem gondol semmiféle összeköltözésre, az világos.

Hogy öccse, vagy férje, mindegy is.

Annyira nem kellesz, csak szexre.

2017. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Idősebb is, ráadásul a főnököd is, eléggé függőviszony van köztetek, főleg, hogy ő irányít mindent még a magánéletetekben is. Inkább úgy hangzik, mint aki szeretőnek tart, nem pedig a pasijának.

Mindenesetre mindenképp hozd fel neki a dolgot, ha legközelebb hotelbe akar menni vagy ilyenek. Aztán majd látod, hogyan reagál.

2017. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!