Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ebben a helyzetben megserto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben megsertodnetek? Ugy erzem kezdek besokalni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal nem régóta vagyunk együtt, fel éve, egyetemisták vagyunk. A kapcsolat eleje szépen indult, sokat találkoztunk, aztán ez csökkent, jelenleg heti egyszeri alkalomra. (Vizsgaidőszak miatt). En vidéken elek, o pesti, en is ott tanulok es lakok hétköznap albérletben, hetvegere hazajövök (tóparti város, ez a későbbiekben lényeges lesz). Most is hazajottem, hogy a baratomat hagyjam tanulni, de o nem tanul, pár baratjaval kitaláltak hogy elmennek péntek-szombat-vasárnap strandolni, abba a városba ahol en lakom. Ez mind szep es jo, azonban eszébe se jutott, hogy találkozzunk, el sem hívott magukkal. Mondogatom magamban, hogy ez igy Okes, legyen pasis hétvégéje, plusz úgysem ismerem a barátait, de neki kb minden hétvége pasis, hisz hétvégente nem maradok Pesten. Kicsit rosszul esik, de nem hoztam neki szoba, mert mostanában gyakran szoba hozok dolgokat amik nem tetszenek es volt ebből vitánk, hogy en csak a rosszat látom benne, ami nem igaz de szerintem ha valami bánt minket azt el kell mondani a másiknak, hogy kompromisszumot kössünk. Az a baj, hogy nem ez az elso ilyen eset, egyszer Pesten maradtam a szulinapjara, hogy együtt bulizzunk, de o végül egy baratjaval ment házibuliba ahova engem nem hívott. Szerintem rettentő keveset talalkozunk, állítása szerint igényelne többet, de ha valami rosszat szovateszek elmegy a kedve. Nem tudom ebben a helyzetben mit tehetnek, elgondolkoztam a szakításon, lehet nem egymást keressük, vagy o meg nem elég érett egy kapcsolatra, hisz mindent külön csinálunk szinte, bulizni külön járunk, nincs közös barati társaság, nála sem jártam meg, mert en lakom egyedül szbstb. Nagyon szeretem, nagyon figyelmes velem mikor együtt vagyunk, de ugy veszem észre, hogy o elvan, van egy barátnője, esetleg jo mutogatni, de ennyi, nem kíván bele nagy erőfeszítéseket tenni. Mit tehetnek? Illetve ti a fenti esetet szóvá tennétek neki?

20/L 20/F



2017. jún. 3. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra így elképzelhetetlen egy kapcsolat.

Beszélnék erről vele normálisan. Nem hibáztatnám, csak megkérdezném, hogy mi ennek az oka.

A leírásodból azt szűrtem le, hogy igényelnéd az együttlétet ő meg pont nem. Hosszútávon ez így nem lesz jó.

2017. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Én tudod mit csinálnék?

Simán odaállítanék a strandra, kedvesen, mosolygósan köszönnék nekik, hogy sziasztok srácok, vinnék valami finom hideg limondét vagy sört :)

2017. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Elso: köszönöm a választ, mar sokszor volt erről szo es mar mindketten unjuk a témát meg sincs változás...

második: sok strand van errefelé sajnos nem tudom végigjárni mindet :D

Várom meg a valaszokat!

2017. jún. 3. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
A vizsgaidöszak után elmondod neki, hogy vagy veled van, vagy nem vagytok együtt - mert így értelmetlen a kapcsolat.
2017. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem venném komolyan ő még bulizni akar nem akar komoly kapcsolatba bonyolodni csak gyáva bevallani magànak hogy ez igy nem jó!A màsik az hogy sztem csak azt hihette hogy te nem vagy komoly még egy kapcsolatra és ezért kezdett veled jarni !
2017. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.Csak ő járkál hozzád,te meg még egyszer se voltál nála,ez is mi ? Ahol élsz,odamegy strandolni,és el se hív ? Ennek semmi értelme.Szépen elvan a haverjaival,néha ha van kedve hozzád találkozik veled,és még ne merj szólni semmit,mert besértődik.Kuka.
2017. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Szóval a te "pasid" Pestről lement Siófokra duhajkodni egyet egész hétvégére. Bulizás orrba-szájba, csajok orrba-szájba. Nem is kell többet mondjak erről. Ja de. Ez mindennek nevezhető, csak párkapcsolatnak nem, itt te maximum ürítőtarisznyaként vagy használva.
2017. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
A srácot különösebben nem érdekled, ami a leírás alapján érthető. Szerintem túlterheled, amikor egy 5 soros sztorit ilyen hosszasan ecsetelsz és ezért inkább szórakozik a barátaival.
2017. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikusan az a kapcsolat, ami megreked ezen a szinten és soha nem fog fejlődni. Évek múltán is(ha megéritek persze) azt fogod észrevenni, hogy még mindig egy helyben toporogtok. Csak addigra már olyan szinten késő lesz, hogy bele fogsz ragadni ebbe a foshtengerbe, mint terepjáró a sárba.


Egy kapcsolatnak virágoznia, fejlődnie kell, ehhez képest én azt látom, hogy egy sokadrangú valaki vagy csak a haverok mögött, akit ha kedve szottyan, elővesz, aztán meg visszaállít a sarokba, mint egy szobanövényt. Ugye nem árulok el nagy titkot, hogy a szerelem nem igazán erről szól? (Amúgy okos lány vagy, a leírás végén remekül szedted össze a(z) (váló?)okokat.)

2017. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Négyes: mindketten megyünk bulizni es ott fogunk majd találkozni, úgyhogy nem erről van szo amit leirtal, nekem a problemam a mai napközbeni cselekedete. Bár nem tudom en mit csinalnek ha a barátnőimmel mennek nyaralni es pont o is ott lenne tuti szólnék hogy talalkozzunk.

Ötös: en gondoltam erre amit leirtal. Az előző baratom akivel ket évig voltam együtt, ugyanez miatt kezdett távolodni tőlem. Azt mondta csak a rosszat látom benne es o is állandóan a haverjaival volt, nem hívott magával. Lehet itt is ez a helyzet? Nem volt meg azert annyi gondunk, hogy az agyára mentem volna, de meg mindig azt vallom hogyha az egyik félnek valami nem tetszik akkor azt meg kell beszelni. Arrol mar en nem tehetek hogy több olyan dolgot tesz ami nem tetszik szerintem...

2017. jún. 3. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!