Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha mindig csak az egyik félnél vagytok együtt a pároddal?

Figyelt kérdés
Én egyedül élek albérletben, a barátom jelenleg a szüleivel él. Ezért eddig mindig nálam találkozunk és ő alszik itt nálam. Persze szoktunk menni hozzájuk is, de nem aludni, hanem csak délután pár órára. Barátom felvetette, hogy néha náluk is aludhatunk, a szüleit nem zavarná. Engem viszont igen, nem szeretek másnál aludni. Közös fürdő, reggel nem nézhet ki akárhogy az ember, és szex közben is zavarna a tudat hogy a szülei a szomszéd szobában vannak. Sértő lenne, ha ezt így elmondanám? Ti megharagudnátok emiatt?
2017. júl. 27. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem kibírsz 1 napot?! Örülj ,hogy érdekled a baràtodat annyira,hogy felajànlja..
2017. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Felnott embernel alap, hogy nem anyukatol 2 falra szeretne szexelni, szoval nem igazan ertenem a sertodes okat (ha lenne).
2017. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez volt a helyzet amig alberletben laktam, a baratom aludt nalam mindig aztan oda is koltozott. Anyukat neha meglatogattuk napkozben es ennyi.
2017. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha a nő ezt így nyíltan elmondaná, csak nem érteném a problémát, elvégre ez nem ugyanaz, mint ha az ember monogám akarna maradni, és egyedül leélni az életét!


Ha majd szeretnétek gyerekeket, bővül a család, tökmindegy hogy akkor a gyerekekkel, vagy most az "anyósékkal", de mindenképp többen lesztek, akkor bizony hozzá kell szokni a közös fürdőhöz, ha csak nem lesz olyan otthonotok, ahol minden szobához külön fürdő van!


"Reggel nem nézhet ki akárhogy az ember" - miért nem? Ha reggel van még, felkelés után természetes, hogy még kócos vagy, vagy hasonlók, senki nem várhatja el mástól, hogy a felkelés pillanatában egyből tip top állapotban legyen, főleg ha 1 fedél alatt vagytok, és így reggel bármelyik pillanatban összefuthattok, ezért abszolút nem tehetnek szemrehányást!


És mi van például az olyan házasokkal, ahol már gyerekek vannak külön szobában, de még fiatal és nemileg aktív a pár? Vegyétek halkra a dolgot, az élvezet egy érzés, nem törvényszerű hozzá hangosan nagyokat nyögni! :D Lehet ezt diszkréten is csinálni!


Szóval ne hari, de szerintem túlzottan pesszimista vagy, nehezen fogadod el az egyedüllét helyett a családi légkört, feszülten meg akarsz felelni mindenkinek, és így minden ezzel kapcsolatos dolgot túlreagálsz!

Összeségében ezt egy párkapcsolatban könnyen el lehet fogadni, de megérteni nehezen!

2017. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azon az éjszakán majd nem szexeltek, amikor ott alszotok, problem solved.
2017. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szerintem abszolút érthető és tolerálható a kérésed és nem jogos ha a párod megharagszik emiatt. Vannak olyanok akiket nem zavar, hogy a partner egész családja ott van a nyakukban, és vannak akik jobban igénylik a szigorúan kettesben töltött időt. Én mindkét verziót átéltem már,- jelenleg is a nyugodt, kettesben töltött randik érvényesek-, és állítom, hogy jobb szülői őrszemek nélkül, még ha kedvesek is. Az alvás pedig egy olyan dolog hogy nem mindenkinek megy idegen helyen. És nem kötelező "otthonnak" tekinteni automatikusan a partnerünk családjának a házát tervezett közös jövő ide vagy oda. Minden helyzet megszokásához idő kell.


23/N

2017. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érthető a párod. Még egy-két generációval ezelőtt természetes volt, hogy a fiatalok a szülőkkel laknak , sőt nagyszülőkkel, akkor is szexeltek és születtek gyerekek.
2017. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!