Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat idegesíti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat idegesíti, hogy sokat beszélek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok.

Általános iskolában, illetve gimnáziumban is csendesnek tituláltak. Aztán szerencsére sikerült megnyílnom 1-2 embernek, közöttük a páromnak is, akit viszont idegesít, mennyit tudok beszélni.

Sokszor van, hogy ülünk a kocsiban, mondok neki valamit(ekkor még nem beszélek sokat), és SEMMIRE nem reagál.

SEMMIRE. Pedig aztán többféle dolgot mondok neki(ha olvastam egy érdekes hírt, ha érdekli valami-például autók-, barátainkról, programokról, stb), és tényleg nem reagál. Ilyenkor bepánikolok, és elkezdek locsogni. Amikor észreveszem, hogy sok, leállítom magamat.

Ha meg csendben ülök, akkor meg unalmasnak tart.

Sok lány ismerőse van, akik ugyanezen témákrl beszélgetnek vele, őket mégis nagy érdeklődéssel hallgatja.

Mi lehet bennem a hiba?

Társaságban kb. csak a párom beszél, ő adja a fő témákat, velem szemben meg ilyen.

SEMMIRE nem reagál. Például felhívott telefonon, és megemlítettem neki valamit, ami ma történt velem(átvágott a legjobb barátnőm elég durván, és nagyon rosszul érint), erre semmit nem mondott a telefonba hanem elköszönt és letette.

Múltkor ültünk az ágyon, elkezdtem neki olvasni egy cikket. Félbehagytam, rámszólt, hogy folytassam mert érdekli mi a vége, így hát végigolvastam, majd a végén közli, hogy őt iszonyatosan idegesíti, hogy én itt olvasgatom a cikkeket.(Ezt nem is értem, de mindegy).

Eddig mindig azt hittem velem van a baj, de mostmár kezdem úgy látni, hogy nem illünk össze. Szerintetek?


2017. júl. 27. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

Amiket mondasz, azoknak semmi értelme, csak a "szád jár" - és erre nincs mit mondani, ez nemcsak neki unalmas, idegesítö, hanem minden más értelmes embernek is.


HA nem akar beszélgetni, akkor maradj csöndben, és ha meg beszélni akarsz, akkor csak akkor, ha tényleg értelmes dolgot mondasz.

2017. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Elég egyértelmű, hogy nincs oda érted. Aki szeret issza minden szavad kb..ez veszett ügy.
2017. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
1-es, te valszeg fogyatékos lehetsz, hogy-hogy csak a szája jár, ha pl. a párja végig olvastatja vele a cikket, majd közli, hogy ez idegesíti? Mégis mit kellett volna tenni?
2017. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 a kérdező elég értelmes lánynak tűnik, nem olyannak, aki hülyeségekről beszélne feleslegesen. Egy kapcsolatban különben is az a jó, ha annyira meg tudsz nyílni a párodnak, hogy kb hangosan gondolkozol mellette. Ez a pasi nincs oda érted, keress értelmesebbet...
2017. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem Aspergeres a csávód?
2017. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Mivel társaságban tud beszélgetni, nyilván nem kommunikációs, szociális gondjai vannak. Szerintem csak nem igazán érdekli, mi történt veled aznap. Ami arra utal, hogy nem igazán érdekled te sem.
2017. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én feleségem is ezt csinálja állandóan csak csacsog de 98% ban annyira jelentéktelen dolgokról hogy még csak egy cseppet sem érdekel. Én rájöttem hogy azért csinálja mert szeretné ha ráfigyelnék, akkor szoktam reagálni rá pl "aha", "igen" "tényleg?" mint ha figyelnék arra amit mond, tudom hogy szereti ha beszélhet és úgy teszek mint akit érdekel. Sajnos annyira jelentéktelen dolgokat mond ha hallaná néha saját magát akkor eléggé elcsodálkozna rajta. Példának okáért sokszor mondja hogy mennyire cuki macskát látott amit mindennap elmond és már 3 éve ezt hallgatom szinte. Ha olyan téma van ami fontos, vagy tényleg érdekes például egy hírről beszélünk, vagy valami más eseményről az más persze.

Amikor csacsog és csacsog akkor nem is figyelek úgy rá csak ha közben olyat mond ami esetleg felkelti az érdeklődésemet mert rájött arra hogy akkor tényleg odafigyelek rá, akkor mindig visszakérdezek rá és akkor egyből azzal jön "tudtam hogy nem figyelsz rám" Persze poénosan veszi ezt, 10 éve ismerjük egymást 6 éve vagyunk egy pár most lesz nemsokára a 2 éves házassági évfordulónk. De mi csak azt ünnepeljük amikor összejöttünk ami már megtörtént.

sokszor ha fáj a fejem és csendre vágyok akkor szépen megkérem hogy maradjon csendben, ez hatásos kb 5 percig aztán utána megint mondja.

2017. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet a hangod idegesiti. Parom amikor legutobb beteg lett megvaltozott a hangja es engem az 'uj' hangja irrital ha sokat beszel. Mondtam is neki. Arra kert ha mar kezd idegesiteni szoljak nyugodtan tart egy kis szunetet 😀 es igy oke is ☺
2017. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az mindennapos h nem erdekli hogy telt a napod? Vagy azaz egy alkalom volt a baratno atveros? Pasikat altalaba nem erdekli a nok hisztije mert ugy vannak vele h minek hallgassam a sirast orakig holnap ugyis kibekulnek. Vannak dolgok amit a nok tartsanak meg magukat. Mi csak akkor beszelunk ilyenekrol ha latjuk a masikon h vmi bantja es rakerdezunk. Ha elmondja megbeszeljuk. Ha nem hat orlodik magaba. Kenyszerbol nem faggatjuk egymast mert meghaggyuk a masik maganszferajat.
2017. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

engem is piszkosul tud idegesíteni, mikor a másik a SEMMIRŐL beszél órákig is akár.


Ha nincs ÉRDEMI mondanivalód, nem kell beszélni.


28n

2017. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!