Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom hogy nincs szükségem arra hogy a haverja idejárjon?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik a történet, hogy amíg dolgoztam nem zavart ennyire. Ami azt illeti akkor is zavart, mert az egyik haverja alkoholista és drogos (fű), a másik haverja csak drogos (fű).


Ha az egyik haverja jött akkor munka után mikor hazaértem az az áporodott szag volt a lakásban, így egyből tudtam, h itt járt, amikor a másik haverja jött akkor meg iszonyat erős marihuana szag volt, mivel volt nála nem is kevés (ez a haverja csak 2szer volt nálunk, ápolt egyébként és csak egyszer volt fű szag miatta).

És a párom nem dolgozott annyit mint én, csak részmunkaidőben, tehát napi 5-7 órát, míg én 10et dolgoztam.


Na most otthoni munkát végzek, minimum fizuval, párom most rendes munkaidőben dolgozik es kicsit többet keres nálam. Persze a munkaidő csak hivatalosan teljes, mert egyébkent hazajár enni, aludni, és játszani.

Itthon én takarítok, bevasarolok főzök mosok, barátaim nincsenek itt, mert faluban éltem, páromhoz költöztem Pestre, és még nem igazán tudtam itt ismerkedni, mert a szabadidőmben a párommal voltam.


És most h itthon dolgozok, látom mit csinál a párom amikor itthon van, csak játszik, fekszik, es ugráltat mindenkit magakörül, amire azt mondja ő nem ugráltat minket (az anyját is ha átjön) hanem megkér. De nekem aztán mind1 hogyan nevezzük, a lenyeg az hogy neki semmi dolga, nekem van dolgom és megis engem kér mindenre. És mindent értsétek szerelés alatt is! Ha valami eltörik én csinálom meg kiveve ha en nem vagyok eleg erős hozzá, de akkor is el kell kezdenem hogy muszáj legyen befejezni mert csak akkor áll fel.

Undorodom tőle, a lustaságától, es folyton üvöltözök vele hogy mozduljon mar meg. Van hogy összeszedi magát és

megigazítja az ágyat, összeszedi a szemetet.


És ugye mostanában is átjár a haverja, 3 hetente kb és vagy egész nap, vagy délutántól hajnalig, mert eddig játszanak.

Büdös mocskos. Van hogy hozza a ruháit h mossam ki, vagy úgy jön hogy éhes csinálnék-e neki rántottát, vagy pénzt kér (amit nem adunk tudtommal, aztán ugye ki tudja párom ad-e neki).

Es nekem szól h hozzak nekik inni, poharat kaját stb. es ugye amikor elmegy takaríthatok ki utána.


Nem vagyok cseléd! Nem akarom h idejárjon, de azt se h a parom járjon át hozzá vagy akár hova vele/velük.

A masiknál aki csak drogos ott szokott aludni (nem sűrűn, mondjuk évente 2 éjszaka de akkor is minek? Nem gyerekek h pizsi party-t tartsanak).


Elnézést a hosszúságért, meg lehet zavaros, de magamat érzem önzőnek, hogy nekem nem felel meg a haveri köre, és h sokat varok. De terhes is vagyok nekem ez nem hiányzik ha megszületik a gyerek.


Tudom már hogy nem kellett volna egy ilyen pasi mellé gyereket vállalni.


ui.: Azt tudom hogy szeret, mert még velem viselkedik a legnormálisabban az eddigi párkapcsolatai közül, csak engem mutatott be a családjának is. 3 eve vagyunk együtt egyébként. 26 eves en meg 23.


2017. júl. 29. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi itt a kérdés. A párod egyértelműen egy büdös bunkó ezért nem érti meg. Sok mindent ezzel így nem tudsz csinálni terhesen. VAz ilyenek nem értenek a szép szóból, meg gondolom azt már próbáltad. Vagy megmondod neki, hogyha nem változik elhagyod és tényleg meg is teszed vagy ha nem tudsz hová menni/nincs merszed akkor maradsz tovább, ahogy eddig is tetted és elviseled, hogy te vagy a csicska a házban.
2017. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
En nem ertem, ertelmes, fiatal no hogyan allhat le ilyen szinvonalu faszikkal.
2017. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Undorodom tőle, a lustaságától, es folyton üvöltözök vele " - gyerek ide, gyerek oda - sőt az ő érdekében még inkább: küldd el a francba.

A gyerekével is ennyit foglalkozik, amit írtál? Az semmi, ugye, de ráhívja a bagós és drogos ürgéket.


"szeret" - amit az bizonyít, hogy másokkal még bunkóbb?

Na ne.

2017. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mindennek a teteje hogy ilyen lustaságnak gyereket szülsz.. látom előre sanyarú sorsodat.. ez nem fog változni,eddig se vett semmibe,ezek után meg főleg nem fog..
2017. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elvakított a szövege, mert abban nagyon jó...bókolni udvarolni nagyon tud. Most is meg megölelget, meg mondja folyton h úgy szeretlek.


De egyet értetek azzal hogy az ilyen barátaival meg kene szakítani a kapcsolatot meg akkor is ha jószívűek?

2017. júl. 29. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Megérti ő, csak leszarja. Sok boldogságot:D
2017. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg kéne szakítani a kapcsolatot. Rész kellene venni a család életében. Kellene pelenkázni a a saját gyerekét. Játszani vele. Nem bunkónak lenni, amit kis ölelgetéssel kompenzál. Emberként kellene viselkednie - tök igazad van.

De egyik se fog menni.

2017. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Kinek a háza ahová beengedi a haverjait? Ha az övé ,vagy az ő családjáé ,és téged csak odahozott, akkor semmi közöd hozzá kit hív oda. Ha nem tetszik szakíts vele ,és menj amerről jöttél . Vagy folytasd a hisztit addig amíg őnála nem telik be a pohár és kirak.
2017. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs nem olvastam végig sem a kérdést sem a válaszokat. Elég volt a feléig eljutni.... Egy kérdésem van, mi a fa. szért vagy még vele???
2017. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az en pasimnak is kabszeres baratai vannak . Fuveznek. En teljesen elutasitom az ilyesmit. Otthon nem dohanyozhat a lakasban. Allitasa szerint o nem kabszerezik. Szagra nem erzem rajta.

Az ilyen ottalvas is hatarfeszegetes. En megmondtam neki,h akkor en is masnal fogok aludni idonkent. Mostanaban mindig kerdezem,mikor megy a kis barataihoz. Mikor ledz ures a lakas?? :D

Megforditottam a dolgokat.

Bar nalunk nincs gyerek. Szabadon es buntetlenul kiserletezek rajta. :D

N

2017. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!