Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert utasit vissza a parom?

Figyelt kérdés
7eve vagyunk egyutt a parommal mar meg is kerte a kezemet.De van egy kis problema a szexel..hiaba akarok tole barmit is allandoan visszautasit..bele ulok az olebe ugy h nincsen rajtam ruha vagy epp csak egy tanga van es kozli, higy szaljak le rola mert o nem "kanos" o most nem akar semmit sem. Van mikor hetek telnek el vagy napok, hogy semmi nincsen koztunk.. egesz nap egyutt vagyunk egyutt elunk.mi lehet a problema? Nem kivan? Pedig o azt allotja hogy igen..

2017. júl. 29. 14:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.parommal egyutt dolgoztunk kulfoldon egy gyarban es ott hagytuk 1 honapja es azota semmit nem csi alunk jo persze kirandulunk de mi dent egyutt csinalunk.szoval a munkaja miatt nem stresszes..hat neha elgondolkozok hogy megeri e nekem ez a szenvedes. Jaa es szerintetek miert kell konyorognom, meg szolnom neki..reggel kipattan az agybol se csok semmi es
2017. júl. 29. 15:08
 12/31 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező: ugyanaz a válasz mint a szexre. Nem tudjuk megmondani, hogy a párod miért távolodott el tőled, miért nem akar se szerelni, se kedveskedni, miért kerüli az intimitás minden formáját.


Beszélgess vele, ha nincs kiút, akkor meg gondold végig a kapcsolatotok jövőjét

2017. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Megy a furdoszobaba..es ez nekem nagyon rosszul esik hiaba mondom neki...es most is azt mondja hogy nem utasitalak vossza csak nem vagyok kanos.. szamomra furcsa h ha en lennek fiu es nekem az olembe ulnenek bele meztelenul biztos h nem mondanam neki h szalj mar le nem vagyok kanos.. meg nem tud mashol uriteni mert allandoan egyutt vagyunk meg a baratokhoz is egyutt megyunk.szal nagyon rossz ez igy...nekem szuksegem van a szexre neki nem annyira.
2017. júl. 29. 15:11
 14/31 A kérdező kommentje:
Probalok en vele beszelni minden nap errol.. escsak annyi a valasza h nem tehet errol.. van mikor kanos kesz ha ra ulok van mikor nem es egyre tobb a nem.. es nem ertem h miert.
2017. júl. 29. 15:17
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb férfi nem úgy viselkedik, mint a párod. Ha megoldani nem tudod, akkor lépj
2017. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
és ha kihűltek az érzelmei ?
2017. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Bocs, a kihűlt érzelmek sok mindenre magyarázatot jelentenek, de ha egy csinos nő egy szál semmiben az ölémbe ül... érted...
2017. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Meg kéne beszélnetek, hogy mi a.probléma, és hogy mi lehet rá a megoldás.


Szóval vannak szükségleteid, milyen módon elégülhetsz ki. Mert ha nem vele, akkor mással leszel kénytelen :/

2017. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nalunk is igy volt az ex-szel. Hogy csak vasarnap es csak delutan lehetett szex, szerint kb. ezzel letudta a kötelesseget. Neki szeretöje volt, en meg küzdöttem. Volt olyan hogy szexi ruhaban vartam, gyakorlatilag ramadsztam ö meg lelökött magarol. Ha nem lehet beszelni vele erröl, inkabb lepj le, nincs ertelme huzni a dolgot. Majd lesz mas, akinek kellesz.
2017. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem küldenélek el...

Pároddal nem egyezik a szexuális étvágyatok... Hosszútávon ebből semmi jó nem fog kisülni.

2017. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!