Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert utasit vissza a parom?

Figyelt kérdés
7eve vagyunk egyutt a parommal mar meg is kerte a kezemet.De van egy kis problema a szexel..hiaba akarok tole barmit is allandoan visszautasit..bele ulok az olebe ugy h nincsen rajtam ruha vagy epp csak egy tanga van es kozli, higy szaljak le rola mert o nem "kanos" o most nem akar semmit sem. Van mikor hetek telnek el vagy napok, hogy semmi nincsen koztunk.. egesz nap egyutt vagyunk egyutt elunk.mi lehet a problema? Nem kivan? Pedig o azt allotja hogy igen..

2017. júl. 29. 14:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%
Ja, hogy MINDEN NAP mondod neki? És csodálkozol, hogy megunt? A mindennapos cseszegetéssel ki tudod kergetni a pasit a világból. Hagyd egy kicsit békén. 1-2 hónapig ne is hozd szóba a szexet. Ha kívánod, oldd meg magad. ;) lehet, hogy ha békén hagyod, könnyebben megkíván. Pár szexmentes hét után maszturbálj előtte, és tegyél ajánlatot, hogy bármikor beszállhat. Ha ez sem segít, akkor csomagold össze a cuccod és hagyd ott.
2017. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Bence_ ***** válasza:

Te életed, rólad szól.

Szenvedni vele?

Párkapcsolatról van szó amiben önfeledten magadat adod!

Ez ilyen?

Neked fontos a szex neki nem!

De lehetne bármi más is. Tudsz, szeretsz így élni?

Persze, jó ha tudod, hogy ő miért ilyen de attól neked még kevés a szex!

2017. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Biztos átszokott a poreszra és a jobb kezére.
2017. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad unott embernek tűnik szerintem beszélj vele mond azt neki hogy feküdjél le veled vagy elhagyod ha nemet mond hagy el és keress mást
2017. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat. Az a baj hogy nem lehet vele beszelni mindig kimagyarazza magat, nem kanos nem tehet rola o nem fog minden percben kanoskodni ennyi a valasz.
2017. júl. 30. 00:42
 26/31 A kérdező kommentje:
Az lesz majd , hogy nem hozom fel a szex temat makd meglatjuk, hogy o magatol mikor fog ram maszni..arra varhatok. Amiota megkerte a kezem azota minden mas olyan furcsa lett a kapcsolatunk.. mindenert konyorogni kell...es kezdem uni pedig szeretem. Regen meg a kocsiba is fogta a combomat mostmar csak neha hozzam er es el is veszi a kezet. Meg ha elmegyunk valahova akkor allandoan a seggemet fogja ha megallunk de viszont itthon neha ra csap es ennyi.
2017. júl. 30. 00:45
 27/31 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem ertem hogy mi tortent vele..lehet h a nem dolgozas es a sok egyutt let ramegy a kapcsinkra..pesig csak 1 honapja vagyunk itthon es allandoan a pecat mondja es nekem is mennem kell vele mert o nem akar nelkulem menni mert ugy rossz... es amit en akarok az soha nem ugy van csak ritkan... olyan mintha egy kenyszer lenne ez az egesz kapcsolat...szerintetek?
2017. júl. 30. 00:49
 28/31 anonim ***** válasza:
Keressetek új munkát, méghozzá külön munkahelyen. Ez az állandó összezártság borzasztó. Ha meg nagyon nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor hagyd el. Nyilván nagyon nehéz 7 évet csak úgy lehúzni a wc-n, de inkább még most lépj, amíg nincs közös gyerek!
2017. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el a kapcsolatotok jövőjén...


Ha már most, ennyi idősen nem tudsz vele semmit megbeszélni, mi lesz később? A párkapcsolati problémáknál (bár az nektek már most megvan), gyerekvállalás, esetleg valami komoly egészségügyi gond? Mindegyiknél el fog menekülni?


A nicked alapján elég fiatal vagy, gondold végig, hogy még 20-30 évig ezt tudod csinálni? Horgászni jártok, és az összes intimitás az lesz, hogy megfogja a feneked?


Azert az férfi szemmel is nagyon gáz, hogy hiába kínálod fel magad, neki ez semmit nem jelent, mit kellene tenned, meveroszakolni?

2017. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Rossz párt választottál. Én mindig kanos vagyok, de nekem meg olyan nő nincs aki minden nap akarna szexelni.
2017. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!