Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ehhez mit szólnátok? Szerinte az én viselkedésem abnormális, de erre mit kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt feküdtünk az ágyban (nem lakunk együtt), a párom anyja bejött és hozott neki tálcán reggelit. Én már akkor mondtam, hogy nem kérek semmit. Neki is állt megenni, majd amikor már csak kb 3-4 falat maradt, akkor elkezdte mondogatni, hogy egyem meg. Hiába mondtam, hogy nem kérem, nem vagyok éhes... akkor kijelentette, hogy addig nem jön velem sehova, ameddig meg nem eszem. Ezen eléggé megdöbbentem. Bőven felnőttek vagyunk mindketten, miért nem lehet tiszteletben tartani amit mondok neki? Erre megmondtam, hogy nem hiszem, hogy az ő maradekát nekem kéne megenni, ha nem kéri, dobja ki, de én nem 'konyhamalac' vagyok, aki megeszi azt amit ő nem tud már. Aztán fogtam magam és eljöttem sétálni. Az előbb hívott, hogy mégis jön, de nem szereti ezt a hisztit. Szerintem pedig ilyen hülyeségnek eszébe se kéne jutnia, hogy ennyire megpróbál beszabályozni. Ti mit mondtatok volna neki?

2017. júl. 30. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Eleve milyen ez már, hogy az anyja tálcán viszi be neki a reggelit... Én szerintem 7 éves koromban kaptam utoljára anyámtól ágyba reggelit.
2017. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Megeszed azt a pár falatot és ennyi.


Nem generálod a problémát, pláne nem egóból - mi az már, hogy "az ő maradéka", meg hogy "én nem konyhamalac vagyok"?

2017. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az evészavart a szülők fixálják. Nem vagy egyedül ezzel a problémával
2017. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már ott kiégett az agyam , hogy az anyja ágyba viszi neki a reggelit.
2017. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Én kidobnám. Engem ne zsaroljon senki, pláne nem a kajával....
2017. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!