Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyugati európai hölgyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati európai hölgyek az egzotikus férfiakat szeretik vagy pusztán ennyire kiéhezettek?

Figyelt kérdés

Barátommal beszélgettem és egy vita alakult ki köztünk. Ismert, hogy az osztrák nők férfi migránsokat fogadnak magukhoz azért,hogy szexelhessenek velük. Némelyiknek kondibérletet is vesz a mama,hogy formában maradjon. Én ebből arra következtettem, hogy érdemes kimenni a mai fiataloknak nyugatra, mert a mi fiataljaink is versenyképesebbek a migránsoknál.


Viszont a barátom szerint itt nem arról van szó, hogy kiéhezettek a nyugati asszonyok férfiakra, hanem ők kifejezetten az egzotikus domináns férfiakra vágynak, akik lehet semmibe veszik őket és olyan keleti egzotikus teste van. Kinek lehet igaza? [link]



2017. júl. 30. 20:51
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


Veled ellentétben nem mindenki hímringyó. Aki pedig nem az, az nem választ öreg/ronda/irányításmániás nőt a kedves/szép/fiatal helyett. :)

2017. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Én sem választok, csak érdekel.
2017. szept. 4. 18:06
 13/51 A kérdező kommentje:
Új jigoló potenciál keletkezett nyugaton -.-
2017. szept. 4. 18:06
 14/51 A kérdező kommentje:
Nem tekintetek vetélytársként a beáramló Szíerkre/busmanokra?
2018. ápr. 23. 17:39
 15/51 anonim ***** válasza:
89%
Primitív szarság.
2018. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
35%
én bottal se piszkálnám meg egyik undorító szutykot se az biztos. vér tesztnél külön kérdezik nem e voltál ilyennel mert sokkal esélyesebb hogy elkapsz valami jó kis szrságot amit ezek vígan hordoznak de téged kinyír. undorító egy népség, ha fizetnének se kéne egyik se. de ha ezeknek a vén szatyroknak kell valami ilyen csávó az azért mert szeretik a barna fszt mert más mint amit megszoktak, más az egész arcberendezésük (*rusnya*), nagyobb a farkuk meg minden. szóval nem, egy csúnya (ha átlagos) gizda kunyeráló magyar gyökérért biztos hogy nem perkálnának. ideje lebarnulnod meg felvenni valami ahlhmahahar nevet és béna szakállat növesztened ha hímringyó akarsz lenni valami vén sunának.
2018. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem tudom, én Angliában élek, de nem nagyon látom hogy a "hölgyek"(akik igazából férjes anyukák és minden hétvégén mennem a pubba) az egzotikus férfiakat akarják. Nem egyszer voltam már egy ilyen hogy kis anyukát lesz*ptattam, pedig elhiheted aztán én nem vagyok egy nagy domináns férfi a 19 életévemmel.
2018. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 HaEv ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!

Ha ki akarsz menni eltartatni magad, miért kérdezel ennyit? Menj, csináld! Mindig ennyit beszélsz, mielőtt cselekszel? Lehet, az "egzotikum" pont az, hogy a másik tudja, mire szerződött és nem beszél feleslegesen, esetleg csak jár a szája, amikor az kell...

Aki szexrabszolgát keres, az nem a gondolkodó, önérzettel rendelkező, felnőtt Férfiakat választja. Igazából nem a dominanciára hajtanak, hanem olyan fickóra, aki teszi, amiért fizetnek neki, aztán eltűnik.

Viszont azzal egyet értek, hogy sok magyar fickó inkább erre alkalmas, mint tartalmas, felnőtt kapcsolatra. Egyre kevesebb, akire ez nem igaz. Íme, ez a téma is bizonyíték. Ismeretlen emberekről százkilométerek távolságából az ő megkérdezésük nélkül döntünk, az infót pedig egy újságcikk adja... Gratulálok!

2018. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
72%

te, miket beszelsz onnan Magyarorszagrol? ember, en itt elek es sose lattam meg keveredest. persze, lehet van 1-2 ilyen eset, amirol irnak, mert ez akkora szenzacio es hat ezzel a temaval felhivjak magukra a figyelmet... de el kell, hogy keseritselek, teves utakon jarsz.

amugy arrol nem hallottal meg, hogy embereknek kulonbozo izleseik vannak? ha jol emlekszem, Magyarorszagon pont az a divat, hogy a nok olyanra szolizzak magukat, mint amilyen az arabok borszine termeszetesen. akkor ti ferfiak mind erre gerjedtek? es kozben szidjatok azokat, akiknek termeszetesen van sotetebb bore? mirol beszelunk?

ebbol a rasszizmusbol pedig fel kene noni. ennyire durva agymosast csinal a magyar media, hogy xenofobiasok vagytok?

ahhoz kepest milyen rosszul allitjak be Becset, en minden alkalommal menekulok Magyarorszagrol, mert nem vagyok hozzaszokva, hogy 10 ember jon penzt keregetni feloran belul es 20 ferfi szologat be meg futtyentget nekem. akkor az arabok megis csak jobban civilizaltak, mint a magyar emberek? mert reszukrol ilyeneket en sosem tapasztaltam.

2018. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
94%
Magyar pasi hol versenyképes,nyugati nő nem lesz lábtörlője egy magyar pasinak...
2018. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!