Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyugati európai hölgyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati európai hölgyek az egzotikus férfiakat szeretik vagy pusztán ennyire kiéhezettek?

Figyelt kérdés

Barátommal beszélgettem és egy vita alakult ki köztünk. Ismert, hogy az osztrák nők férfi migránsokat fogadnak magukhoz azért,hogy szexelhessenek velük. Némelyiknek kondibérletet is vesz a mama,hogy formában maradjon. Én ebből arra következtettem, hogy érdemes kimenni a mai fiataloknak nyugatra, mert a mi fiataljaink is versenyképesebbek a migránsoknál.


Viszont a barátom szerint itt nem arról van szó, hogy kiéhezettek a nyugati asszonyok férfiakra, hanem ők kifejezetten az egzotikus domináns férfiakra vágynak, akik lehet semmibe veszik őket és olyan keleti egzotikus teste van. Kinek lehet igaza? [link]



2017. júl. 30. 20:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összesen egy magyar férfi volt az életemben, ő se teljesen magyar (nem roma). Nálam egyszerűen nem kezdeményeztek a magyarok, nem tudom, miért, az összes kapcsolatom csak külföldivel volt. Pedig nem én akartam így, én nyitott lettem volna a magyarokra, de valamiért ők rám nem. Én se tudom, ugyanúgy, mint az utolsó se, hogy ennyire tutyimutyik vagy csak nem tetszettem nekik, fogalmam sincs. Nem vagyok kövér, saját megítélésem szerint mindig is csinos voltam. De a magyarok semmit se akartak tőlem vagy ha akartak is, nem léptek.
2020. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
56%
A magyar nők nagy része is összejön simán négerekkel vagy arabokkal. Munkámból kifolyólag látom ezt kb. 10 éve. Érdekes módon magyar srácokat nem látok arab vagy néger nők mellett.
2020. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
72%

mondjuk ugy ki vagyunk éhezve.

Ti m.férfiak keveset szexeltek kevésbaz igényetek, 1héten max 3-4x nemde?

Normális igényeim vannak , minden nap sex de a férjemről látom h és legtöbb ma.férfi is ilyen h beéritek heti 1-2vel is akár.

Van nagyomn kevés kivétel, most azok ne haragudjanak rám..

2020. dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
43nak igaza va. De a valóság fáj
2020. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
61%
Nem juthat mindenhova jó magyar kolbász, ne adj isten szalámi, jó hogy ki vannak éhezve:)
2021. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
77%
A magyar pasik el vannak puhulva, nőiesedve. Nem vágyom ilyen hímekre. Egy férfi legyen férfi!
2021. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
29%
Ilyet csak szutyok nők csinálnak akikkel értelmes pasi nem áll szóba. De elképzelhető hogy valaki ehhez vonzódik de szerintem ez a nők nagyon kis része lehet ilyen.
2021. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom ti hogy fogtok ilyen férfiakat akinek elég heti 1-2 szex 😂 de nem az a megoldás hogy akkor külföldivel kell összeállni, mert magyarban is bőven vannak magasabb szexigényű pasik 😉 valahogy rosszul szűritek ki őket.
2021. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
28%
A másik verzió hogy ti nem vagytok vonzóak, ami megint nem a pasi hibája 😂
2021. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
73%

Hülyeség.


Azt hiszed, hogy minden barna bőrű migráns? Hogy lehetsz ennyire sötét..🤦🏻‍♀️ Rengetegen oda születtek, ők németek, osztrákok, stb..nem migránsok.


Akikre te gondolsz, azok menekültek. Én is külföldön élek, nálunk is van a baráti körben színesbőrű, több is, de mindegyikük ide született, tanult, pl. az egyik orvos. Tudod te mennyi orvos fizuja nyugaton? Na az ilyen általad "lemigráncsozott" emberekkel, akik magasan képzettek, nagyon jól élnek, jönnek össze német, osztrák nők. Gondolom, mert nem olyan együgyű rasszisták, mint te.


A helyedben inkább csendben maradtam volna. Nem ott élsz, fingod sincs az ottani életről. Jössz itt a b@romságokkal, kitalációkkal, ahelyett, hogy egy statisztikát megnéznél. De hát miért is, ahol tudnod kellene először is szöveget értelmezni. Az a szomorú, hogy ilyen emberek mint te sajnos nagyon szívesen osztogatják a véleményüket, valamilyen oknál fogva azt hiszik számottevő, pedig csak felnyomja a normális emberek agyvizét. Miért??? Pls, ne próbálkozz többet ilyennel. Inkább menj vissza az iskolába. Mindenki jobban jár.

2021. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!