Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyugati európai hölgyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati európai hölgyek az egzotikus férfiakat szeretik vagy pusztán ennyire kiéhezettek?

Figyelt kérdés

Barátommal beszélgettem és egy vita alakult ki köztünk. Ismert, hogy az osztrák nők férfi migránsokat fogadnak magukhoz azért,hogy szexelhessenek velük. Némelyiknek kondibérletet is vesz a mama,hogy formában maradjon. Én ebből arra következtettem, hogy érdemes kimenni a mai fiataloknak nyugatra, mert a mi fiataljaink is versenyképesebbek a migránsoknál.


Viszont a barátom szerint itt nem arról van szó, hogy kiéhezettek a nyugati asszonyok férfiakra, hanem ők kifejezetten az egzotikus domináns férfiakra vágynak, akik lehet semmibe veszik őket és olyan keleti egzotikus teste van. Kinek lehet igaza? [link]



2017. júl. 30. 20:51
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Utolsónak: hát ezt nekem ne magyarázd meg. 1 évet voltam kint erasmussal Németországban és voltak olyan kerületek ahová nem ajánlották, hogy bemenjek. No nem az európai németek miatt, hanem az ott lakó arabok miatt. 5-10 fős muszlim gangeket láttam az utcákon vonulgatni, még a rendőröket is úgy kezelték mint a kutyákat. Azok sosem lesznek németek hiába születtek oda.
2021. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!