Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítani akar!

Figyelt kérdés
Már több, mint két éve együtt vagyunk szerinte elhanyagoltam az utóbbi időben. Azt mondja már nincs benne az a tűz, de mégis mikor velem van jól érzi magát szereti ha összebújunk folyamatosan azt mondja milyen jó lenne ha szeretgetném aztán a másik pillanatban lehord mindennek. Mi ez? Lenne valaki más talán a háttérben? ő 23 én 28 vagyok mindketten a szüleinkel élünk. Heti egyszer vagy kéthetente szoktunk találkozni kérlek segítsetek! hátha tudtok valamit mondani amit én nem látok. Én szeretem az biztos

2017. júl. 30. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért csak ilyen kevésszer találkoztok? Nem gondolkodtatok még az összeköltözésen?
2017. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igen, de még tanul. és utána gondoltuk. most azért nem talizunk többet, mert sokat kell tanulnia én mennék szívesen, de nem akarja h zargassam
2017. júl. 30. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

"mikor velem van jól érzi magát szereti ha összebújunk folyamatosan azt mondja milyen jó lenne ha szeretgetném aztán a másik pillanatban lehord mindennek. Mi ez?"


Vagy téged akar kicsinálni idegileg (játszmázik), vagy hótt egyszerűen dilis.

Vagy állítsd le, vagy röptesd meg, de semmiképp se ugrálj úgy, ahogy fütyülne.

2017. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és mégis hogyan állítsam le?
2017. júl. 31. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!