Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2017-ben egy üzenetre Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2017-ben egy üzenetre Ti mit válaszolnátok? "Szia, tesómékkal voltam, töltőt nem találtam, netem sem volt. "

Figyelt kérdés

Egy "kedves" hölgy ismerősöm vasárnap este írta ezt, miután két nappal előtte beszéltünk meg találkát, aztán eltűnt.

Tudomásom szerint minden telefon töltője egyforma, wifi meg a sarki kocsmában is van, szóval ez erősen kamuszagú....

Ti erre mit felelnétek, valami frappánsat, nem köteketőd, de azért hatásosat?!


2017. júl. 31. 06:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem minden teló töltője egyforma

2. Nincs mindenhol ingyenwifi


További kellemes agyalást kivánok.

2017. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
7%

kamuuu...

csávóval volt.

te csak talonba vagy tartva, ha emezzel nem jön össze

true story.

2017. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Nekem multkor elfogyott a net a telefonomrol, a toltot elvitte magaval a parom, kozel es tavol csak lekodolt wifik voltak. Eleg furan neznek, ha valaki, akivel eppen beszeltem akkor elkezdene ezen hisztizni vagy gyanusitgatni.
2017. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%

Azért egy telefontöltőt kölcsön kérni míg megír egy sms-t nem nagy kunszt, bár akkor lefogadom, hogy egyenlege nem lett volna :D

31/f

2017. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
"Ha összejövünk, előfizetek neked egy mobilnetet. ;) Aggódtam, hogy így szó nélkül eltűntél, azt hittem, baj van."
2017. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azon agyalsz,hogy hazudik akkor értelme nincs az egésznek hidd el.....
2017. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
21%
Hazudik! Ne keresd többet!
2017. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%

Beszélj meg vele egy találkozót, ne menj el, majd 2 nap múlva írd meg:

Bocs, épp, amikor elindultam, egy sárkány felkapott a földről, lefújta lánggal a mobilomat, majd karddal lecsapkodtam a 7 fejét, így tudtam elszabadulni.

2017. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%

azért lássuk be, ha annyira akarunk akkor tudunk jelezni a másiknak hogy minden ok nem aggódj.

a töltők meg valóban egyformák, egyedül az iOS szaroknak nem mikró USB-s, de az összes android készüléknek ugyan az.

bár benne legalább volt annyi, hogy egy ilyen kitalált összehányt szart leírt neked kifogásnak, ez is több mint a semmi :)

egyértelmű hogy le akart rázni a hétvégére, hogy miért azt nem tudni. én inkább arról vonnám kérdőre, hogy akarna e még valamit tőlem, barátkozást, ismerkedést, kapcsolatot (nem tudom milyen viszonyban vagytok) mert az idő fogy, és egy ilyen csajra nem biztos hogy érdemes pazarolni.

ha már ennyire az elején kamuzik.

2017. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

ilyesmit akkor írtam, ha le akartam koptatni a pasit, csak nyúl voltam hozzá.


szerintem erre ne válaszolj. hidd el, néha az a frappáns, nem kötekedő, de nagyon hatásos:)

2017. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!