Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre a kérdésre mit válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre a kérdésre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok/barátnőtök megkérdezné tőletek, hogy miért vagytok vele, mi lenne a válasz?
2017. jún. 5. 00:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Az már régen rossz, ha nem érzi, hogy szeretem.
2017. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%

#1 jaj, te biztos lány vagy.


Kérdező: elmondanám, hogy miért vagyok vele. Szeretnék egy társat az életemben, és úgy gondolom ő alkalmas erre.

2017. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem. Én nem érzem sajnos. Különben nem kérdeztem volna így rá.

A válasz az volt: ''mert megfelelsz bizonyos elvárásaimnak''

2017. jún. 5. 00:16
 4/28 anonim ***** válasza:
10%
#3 Ez dicséret.
2017. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#4 jó tudni. Én nem annak vettem.
2017. jún. 5. 00:23
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

#3. Ez nem dicséret.


És igen, nő vagyok, bőven 30 felett, de szerencsére még ez senki nem kérdezte meg.


Az #1 voltam.

2017. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Heart of Darkness ***** válasza:
92%

Erre a kérdésre így nehéz válaszolni, hogy jelenleg nincs senkim, de megpróbálok visszaemlékezni arra a pontra amikor még volt.


Azért voltam vele, mert ő volt az a lány aki megértett, aki képes volt törődni velem annak ellenére amennyire szét voltam(vagyok) esve, és elnéző volt minden egyes hibámmal szemben, úgy szeretett ahogy voltam, nem akart megváltoztatni, elfogadott annak ellenére, hogy egy selejt voltam. Úgy éreztem neki bármit elmondhatok, megmutathatom minden kis gyengeségem nem fog bántani és visszaélni vele, és nem fogok arra ébredni, hogy már nem lesz itt velem, és őt szerettem eddigi életem során a világon a legjobban.

2017. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%
#6 Ha ez nem dicséret, akkor te elvárások nélkül szoktál párt választani gondolom.
2017. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én elsősorban érzelmek alapján választok. És azt hiszem, több mint 1 év után elég sz@r válasz erre az, hogy megfelelek bizonyos elvárásoknak. Azt már meg se kérdeztem inkább, hogy vajon mik azok az elvárások...
2017. jún. 5. 00:34
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
azért mert nagyon jól főzöl és imádom a formás feneked...jut eszembe mi a vacsi?
2017. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!