Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szebbik nemtol kérdezném ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebbik nemtol kérdezném ha valaki szeret a sexben alárendelt lenni és ide leírja akkor miért nem mer ismerkedés után valóban találkozni? Van olyan sub vagy mazo aki valóban talakozna is!?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban ha fantazial de nem éli meg csak agyban?
2017. júl. 31. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Én sem szeretnék olyan sraccal randizni, aki úgy ismert meg, hogy a szexuális magánéletemet kiteregettem előtte"


Ez a válasz!


Az meg a másik, hogy ilyesmit nem kell nagyon keresned célirányosan. Majdnem minden nő alárendelt a szexben.

2017. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék, a #2-est kik pontozták le :D
2017. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem pontoztam le, de mondjuk olyanok akik már beszélgettek ilyenről valakivel és vele mégsem tették meg, mással meg igen. Én is több emberrel beszélgettem már erről, de csak egyvalakivel csináltam. Hogy a többi gyávának tart-e, nem az én gondom.

És szerintem kevés nő masztizik levelezésekre, inkább keres vonatkozó oldalakat és gifeket nézeget meg képeket.

2017. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs szebbik nem.
2017. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én nem pontozott le senkit ez nem mozgat.

Igazán abban rejlett a kérdésem miért csak neten és előben miért nem?

Vagy aki meg előben is valóban csinálja az hogy és hol talált?

Vagy van aki eloben is szeretné de nincs ffi hozzá az irhatna privát 😉

2017. júl. 31. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!