Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arrol ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol ha valaki kimegy day gamelni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"Átlag" ember nem tudja ez mi, tehát ha nem csak olyanokat akarsz megkérdezni, akik tudják mi ez, mert maguk is szeretik, hanem reprezentatív válaszokat vársz, akkor írd le, hogy mi ez.
2017. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

1:

PUA szótárban ez a nappali ismerkedést jelenti.

2017. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

PUA. Jájjnékem...

De akkor jöjjön a válasz: Lehet, hogy csak én vagyok ennyire maradi, de nem nappal ismerkedik az emberek jórésze?

2017. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Most már értem phasztmeg, akkor lehet, hogy a plázákban/utcán ezért futnak néha utánam és szólnak oda, nyomják a hülye szöveget, hogy mennyire tetszem, ismeretlen férfiak?


Rühellet egyébként. ( Bár gyakorlásnak lehet jó, aki képtelen rá, nem tudom,de én ennek ennyi célját látom, értelmes nő szerintem nem fog az utcán/egy random leszólító vadidegennel ismerkedni, vagy ha igen, az nem PUÁs lesz, mert amit leművelnek, az nem üti meg azt a szintet... Legalábbis engem még nem dumált le senki, de egyéb koncepciót se láttam még a "szia tetszel"-en kívül)


Mindegy, gyakorlásnak biztos jó. :)

N

2017. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 én egyetértek, vadidegenek leszólogatásával "ismerkedni" nagyon rossz módszer. Kimondottan a legalja prolik szokása. A PUA meg egy hatástalan baromság, pénzlehúzásra kitűnő, másra nem.
2017. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

niert, ezy oszinte tetszel mar neked nem is jo?

mire vagy te ennyire nagyra magaddal? aranybol van a buncid legalabb?

2017. júl. 31. 21:57
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

4-es vagyok


Kérdeztél- én válaszoltam. A te személyes érintettséged a te dolgod ez ügyben, én nem kértem a te véleményed az enyémről, ellentétben veled.


Akinek tetszem, az nem így fog leszólítani a boltban, hogy " Szia, láttalak, hogy így eljöttél és nagyon tetszel, nem iszunk meg valamit"? , hanem első körben mondjuk elkezd velem beszélgetni, mint egy normális emberrel. ( Elképesztő, ugye?? ÉS ha érzi, hogy megvan a szimpátia, akkor elkezd erre a vonal felé menni, igen.


Ha tetszik, ha nem, ez egy sz.ar módszer és nincs sok értelme egy értelmes nőnél szerintem. Nem hiszem el, hogy ennél többet ne tudna valaki kitalálni, ha már amúgy is tök mindegy, milyen idegen nőket szólít le..

Lehetne mondjuk természetesebben is beszélgetést kezdeményezni és elegánsabban, de nem én oktatom a PUA-t. :D


Egyébként nem kell megsértődni, egyikkel sem voltam soha bunkó,volt aki dadogott és úgy is idejött, volt aki kiöltözött ingben és a drága óráját lóbálva futott hozzám, mintha nekem attól hasra kéne esnem tőle, mert ő valaki..


Egyszerűen ez- ahogy 5-ös is írta-szimplán proli módszer.


És ne haragudj, de ha már csajozni akarsz tanulni, akkor ennél magasabb szinten lehet ezt űzni, mint hogy " SZia, tetszel".


Ennél még az is jobb, ha beírod a youtubre, how to attract women vagy bármi, és sokkal értelmesebb dolgokat fogsz ellesni, mint ez a kaki.


Aztán lehet hisztizni, hogy nagyra tartom magam, de attól ez még mindig proli kategória.


De majd számolj be nyugodtan a sikerességedről, kíváncsi lennék az eredményedre. :))

2017. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nos te vagy a kritikus, mondj jobbat a szia, tetszel helyett akkor legyszi.


mivel ez hogy kezdemenyezz beszelgetest, add onmagad kategoriaju tanacsok kb.a leghasznalhatatlanabbak egy ferfi szamara


konnyu ezeket a tanacsokat durrogtatni, hogy dehat kezdemenyezz beszelgetest, de ennyibol ebbol lesz szinte 99% bukas.

szoval irj le konkretumokat, mert a tanacsod egyelore nem sok

2017. aug. 1. 14:57
 9/19 A kérdező kommentje:

nemhogy nemsok a tanacsod, hanem szinte nulla. nem serteskent, kifejtem



boxoloval allsz szemben, es az edzod azt mondja hogy menj es usd ki, csak add onmagad es uss... mikozben az ellenfeled persze edzovel tanulja a technikakat... horog, felutes stb.

ugye hogy nevetseges?

2017. aug. 1. 15:00
 10/19 anonim ***** válasza:

Olyan módszer kell, Kérdező, amivel garantált a siker? Van ilyen.


Pénz kell hozzá. Sok pénz. Sok-sok pénz és pindukát még annál is több.

Látsz gazdag szinglit? Nem? Na vajon miért.

2017. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!