Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyos gondok, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinalni egy olyan ferfival,aki teljes mertekben az anyja buvkoreben all?

5 eve vagyunk egyutt,16 honapos a kozos gyerkoc.tavaly majusban vettuk a lakasunk,de a felet anyosek fizettek.en mar akkor sem rajongtam az otletert,pont attol feltem ami be is kovetkezett.

A fel lakas igy anyos neven van amig vissza nem fizetjuk.minden honapban rendesen adjuk a megbeszelt osszeget.

De anyosom teljes mertekben at vette a hatalmat nalunk.annak kell lenni,amit o mond.ha o jonni akar,nekunk haptakban kell allnunk.itt mindig legyen patika tisztasag,merthat az en dolgom csak a takaritas.

Bar ez meg a kisebb gond.a gyereknevelesbe is folyton beleugat.mit mikor kaphat a gyerek es tarsai.

Ha kiviszi magahoz akkor nem mindegy milyen ruhat teszek,csak azok jok,amiket o vett.pedig van,hogy azok epp mosasban vannak.a face profilkepem most epp nem szimpatikus neki,es hat en csereljem le mert....

Parom pedig issza a szavait.

Ezen rengeteget veszekszunk.mert mi bizony nem ellenkezhetunk,hisz a lakas fele anyose.

Ha anyosom pepitara akarja festetni a lakast akkor olyannak kell lennie.kb.

Mar azon gondolkodom,hogy elhagyom a parom,mert igy olyan mintha az anyjaval elnek kapcsolatban.meg kb 3-4 ev mire visszafizetjuk a teljes osszeget.es meg kitudja utana mi lesz,valtozik e a helyzet.

Hogy lehet ezen javitani?lehet egyaltalan?

Mikor megismerkedtunk akkor epp nem beszeltek egymassal.akkor bekultek ki,mikor mar tehes voltam.ha en ezt elore tudom,akkor soha nen vallalok gyereket ezzel az emberrel.....


2017. aug. 1. 05:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Jobban jarsz ha elhagyod ezt a párost. Én most hagytam el anyuci pici fiát. Nem bántam meg!!!!! 24 n
2017. aug. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szabadulj meg az ilyen emberektol! Ertelmetlen igy elni.
2017. aug. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmit!
2017. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ne gondold, hogy a pénz visszafizetése után bármi változni fog. Anyuka nem engedi el amit megszerzett, majd ad kölcsön felujitasra, kocsira, nagyobb lakásra, vagy szimpkán továbbra is így fog viselkedni, a párod pedig mindenben neki ad igazat majd.


Én nővel jártam így, addig volt a mamával jó kapcsolatom, amíg el nem kezdtem az összeköltözést pedzegetni. Mama rögtön ajánlott egy lakást ingyen nekünk, leültem, és megkérdeztem a párom, hogy lecserélhetjük e a zárat. A válasz az volt, hogy nem, ez a mamája lakása, meg igen, anyuka majd bevásárol nekünk, meg bármikor beugrik, a pedáns rend szintén elvárás (nem a renddel van gondom, hanem azzal, hogy más mondja meg, hogy mi a rend). Mondtam, hogy semmi gond, megértem, menjünk albérletbe. Na onnan az anyja csak engem fúrt, ahol tudott. Egy darabig magyaráztam a lánynak, hogy ez így nem jó sztàn lépnem kellett.


Azt hiszem, ott hibáztál, hogy ezt a beszélgetést az anyós szerepéről neked is a házasság előtt kellett volna lefolytatni. Most az utolsó reményed, hogy leülsz, és világosan elmondod a párosnak, hogy hol vannak a határok, amiket dzeretnél ha betartanátok. Ne elsőre fenyegesse meg, de ha 5-6 ilyen beszélgetésnek nem lesz eredménye, akkor lassan elmondhatod neki, hogy ezt nem tudod tovább elviselni.


Próbálj meg nyugodt lenni, ne a mamát támadd, hanem a helyzetet. Ha elragadnak az indulatok, kiabálsz, sértegetsz akkor azzal csak azt éred el, hogy védeni fogja anyucit mindhalálig.

És mivel már benne vagy a helyzetben, próbálj meg türelmes lenni, ne óránként hozd fel a témát, es ne várd, hogy az első beszélgetés után minden megváltozik. De ha a harmadik-negyedik beszélgetés (persze ne 4 nap alatt legyen ennyi) után sincs semmi apró vàltozás, az baj.

2017. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

#1: gondolom neked is van egy kisgyereked, akiről gondoskodnod kell, enni adni neki, és közben persze mindezt a GYES-ből, mert bölcsibe még nem tudod adni.



Vagy neked apuciék fizetik még a zsebbpénzt, a legnagyobb kérdésed, hogy melyik fesztiválra menjél belőle, gondoskodnod meg a kutyáról se kell, de ha baj van, otthon teli a hűtő...


Könnyű nagy arccal kirúgni a fesztiválos pasit 3 hónap után, hogy mama pici fia, aztán felcsípni egy újat az egyetemen, de egy kicsit más a helyzet, ha a férfi a gyereked apja, ha együtt éltek, és ha felelősséget kell vállalnod a piciért (anyuék pénze nélkül).


Gyanítom te az utóbbi szituációból osztod az észt, csak éppen fogalmad nincs arról, amibe beleszólsz.

2017. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
5-ös ennyi erővel rólad is lehet következtetéseket levonni, hogy milyen ember lehetsz meg milyen élethelyzetben, ha csak a GYES-t ismered.
2017. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Keress olyan bankot, ahol fel tudtok venni hitelt, és egyben adjátok vissza anyósnak a kölcsönt, és írjátok az egészet a nevetekre!

Lehet, hogy keményebb 5 évetek lesz, de a bank nem állít be hívatlanul belepo.fázni mindenbe.

Aztán megadod a párodnak az irányt, hogy vagy kiáll a családja mellett, vagy költözhet össze az anyjával! Gondolom, nem véletlenül nem beszélt vele.


Egyébként egyszer érdemes lenne kiosztani az anyóst is. Te is tudod, hogy nem normális, amit csinál, és az se jogosítja fel erre, hogy kisegített titeket egy nagyobb összeggel.

Amit egyébként addig én biztos nem fizetnék, amíg nem állít magán, a fél házzal meg kitörölheti.


Egyébként van szerződés írva bármiről? Arról is, hogy ha visszafizettétek a kölcsönt, akkor a neve lekerül a tulajdoni lapról?

Mert ha nem, akkor sürgősen! Különben azon kapod magad, hogy se pénz, se fél ház, mert a nagysaszony meggondolta magát.


Nincs annál mocsokabb dolog, amikor az otthonodban nem érezheted otthon magad.

Állj a sarkadra! Lehet, hogy a párod is felbátorodna.

2017. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%

Ühüm, de bezzeg jó az anyós által fizetett lakásban mereszteni a segged!


Joga van, hogy beleszól a dolgokba és a gyereknevelésbe is, hisz ő a nagyanyja.


Vegyél vissza magadból kicsit, vagy fel is út le is út.


Neveled a gyereked az utcán, ahogy tudod.

2017. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hitelt siman kapnank,barhol.parom nem akar,mert a banknak tobbet kell visszafizetni.nem lenenk rosszabb helyzetben havi szinten,mert igy is 80 ezrevel torlesztunk.

papir termeszetesen lett irva.

Nem meresztem a seggem,es nem azon mulott a lakasvasarlas,hogy anyos ad e penzt vagy nem.akkor mikor vettuk is kaptunk volna hitelt.

Csak paromnak csabito volt,hogy katmenteset is kaphat.de ezzel nem szamolt,pedig en figyelmeztettem.

Az meg mar had ne tetszen,hogy 10 hosan tejet akar adni a gyereknek,sult tarjaval.

Es 16 hosan nevelesi celzattal bolcsibe akarja rakatni,pedig nem szukseges visszamennem dolgozni.igy is remekul kojovunk.

Had haborodjak mar fel azon,hogy barcas k..vanak szid mindenhol azert,mert mashogy latok dolgokat mint o...kossz.

2017. aug. 1. 08:40
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Csak fröcsögsz az anyósodra, mert nem tetszik, hogy megszólt.


Azt meg ne próbáld meg bemesélni, hogy te kézzel lábbal ellenezted ezt, még is "kötelező" volt belemenned.


Kapva kaptál az alkalmon, csak most meg nem tetszik, hogy jogosan, az anyósod is beleszól egy-két dologba.


Szánalmas vagy!

2017. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!