Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem pszichológushoz kell mennem miatta. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon szereti a koncerteket, és ezmiatt néha napokig nem tudunk telcsin beszélni. Távkapcsi. De ha nem hallok róla nem tudok semmit csinálni, tehetetlen vagyok, sírok, részegre iszom magam és néha cigizek pedig nem dohányzok. És nem érti meg hogy nem bírok ki így. De azért is elmegy. Mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. máj. 23. 12:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

13:42 vagyok, szerintem igazán nem. Jól elvan veled, de áldozatot nem hozna a kapcsolatért.

Gondold végig, ha valami bajod lenne melletted állna, vagy rohanna a haverjaihoz? Hoppá!

2010. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de én azt nem tudhatom hogy akkor mi lenne.Ebből vetted ki azt hogy akkor is ez lenne?
2010. máj. 23. 13:52
 13/24 anonim ***** válasza:

13:42 vagyok


Nézd, elfogult vagy, mert szereted. Nem muszáj otthagyni, én azt mondom, hogy ha szenvedsz miatta, akkor az a megoldás talán jobb. Esélyt azért adhatsz még neki.

2010. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
3 éve ez van:(((
2010. máj. 23. 13:59
 15/24 anonim ***** válasza:

13:42 vok


Ha 3év alatt nincs változás, akkor te a csodára vársz, és közben gyötröd magad. De már úgy tűnik, hogy én rá akarlak beszélni, h szakíts vele. Ehhez igazán semmi érdekem nincs,de a felvázolt állás szerint én ezt lépném a helyedben.

2010. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
de nem akarok azért szakítani vele mert nem hagyja ki a koncertet meg a focikat miattam, olyan hülyének érezném magam ha ezért szakítanék. Végülis szereti nézni őket, nem kérhetem h ne, mert ez a mindene. Nem jól gondolom? Te szakítanál azért mert nem hagyja ki a barátod ezeket miattad???? De én szeretem, és lehet h pont ezzel él vissza,
2010. máj. 23. 14:08
 17/24 anonim ***** válasza:

13:42 vagyok ( 32/F )


Nem könnyű tanácsot adni neked, mert szerintem te sem tudod mit akarsz.

Mindig elmegy, te szenvedsz, elhagyni nem akarod, de így sem jó Ő nem változik és te tovább szenvedsz. Jól látom?

Akkor vagy szenvedsz tovább vagy keresel olyan partnert aki nem meccseken lóg szeret, és veled van.

2010. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

de végülis ez nem olyan gyakori. De mondjuk nekem akármilyen fontos is vmi, ha a szerelmem megkér h inkább foglalkozzam vele, akkor én kihagyom akármit azért h vele törődjek. Mert nekem az a boldogság ha ő is boldog mert vele foglalkozom, nem pedig akkor vok boldog ha ő szenved én meg csinálom amit szeretek. De a szerelem nem arról szól h megtiltom neki amit szeret és helyette velem kell törődnie. Érted?

Igen jól látod.

2010. máj. 23. 14:22
 19/24 anonim ***** válasza:

13:42 vok


Csinálhatja amit szeret, de ha a kompromisszum nyoma sincs meg, akkor ott baj van. Nem megtiltani kell, hogy elhúzzon, hanem neki kéne észrevenni, h a lesz@rás szintjét produkálja irányodba.

Majd eldöntöd, végül is nem sürgős semmi, de az évekig elhúzódó rossz kapcsolat boldogtalanná teheti az embert miközben azzal áltatod magad, h szereted, közben már csak a megszokás dominál.

2010. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
úgy köt kompromisszumot hogy megpróbál győzni h ne legyen bajom. és nem veszi észre h tökre leszar engem. És hiába mondom neki, mert csak győzköd meg azt mondja h nem lehet mellettem semmit csinálni meg ez így nem lesz jó ha állandóan bajom lesz vele h azt csinálja amit szeret
2010. máj. 23. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!