Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem pszichológushoz kell mennem miatta. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon szereti a koncerteket, és ezmiatt néha napokig nem tudunk telcsin beszélni. Távkapcsi. De ha nem hallok róla nem tudok semmit csinálni, tehetetlen vagyok, sírok, részegre iszom magam és néha cigizek pedig nem dohányzok. És nem érti meg hogy nem bírok ki így. De azért is elmegy. Mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. máj. 23. 12:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én kitartok mellette, hogy hagyd ott. Hiába próbálod védeni, mert szereted, ez szép dolog. Viszont bárhogy csűrjük-csavarjuk, de te sokat nem számítassz neki, legalábbis annyit már nem, hogy változtasson, tegyen valamit érted.

Ez így lássuk be, langyos víz, ebből lesz a "se veled se nélküled" kapcsolat, amiből egyre nehezebb kilépni, de boldog sem vagy benne.

2010. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
de próbálja éreztetni h akkor is gondol rám, meg minden nehogy az is bajom legyen. Normális dolog az h nem hagyja amit szeret miattam és ezért szakítok? Igazából azt fogom csinálni h nem fog érdekelni hátha rájön h mi van
2010. máj. 24. 11:04
 23/24 anonim válasza:

Menjetek el együtt koncertre meg meccsre:XD

Komolyra fordítva a szót. Szerintem találj idővel olyat aki meg tudja ezt becsülni benned, hogy ennyire ragaszkodsz és számodra a másik az első. Valahogy csökkentened kéne az érzéseidet irányába. Ami qrva kemény dió, mert én most ugyanebben a szituban vagyok, csak én fiu vagyok. Ráadásul egyoldalú az egész. De ha megtaláltam a megoldást, feltétlen megírom:D

2010. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
de más pasik sem fogják tudni ezt elviselni ha ilyen maradok nem?
2010. máj. 24. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!