Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrPifta kérdése:

Hogyan tudnám rávenni a páromat, hogy többször hagyjon rám dolgokat, többször adjon nekem igazat?

Figyelt kérdés

A veszekedések legalább 80%-a úgy kezdődik, hogy mondok egy olyasmit, mint "a villamos kék" de erre neki az a válasza, hogy nincs igazam, és a villamos márpedig sárga. Hiába mondom 20-szor is hogy kék, nem hajlandó azt mondani, hogy "jól van drágám, igazad van drágám, legyen úgy", csak ragaszkodik a maga igazához. Még akkor is, mikor már kiabálunk.

Nem a tény a kérdés, hogy sárga-e, hanem ez elvi probléma. Ha én azt mondom, hogy úgy van, akkor ne ellenkezzen velem. De mégis hogy vegyem rá?



2017. aug. 2. 08:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Nagy türelme lehet hozzád...!
2017. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%

Legyen minél többször igazad :DDD tényekkel kicsit nehéz vitatkozni már :D

(ennek ellenére itt is van pár autista aki megpróbálja)

2017. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyipari laborban a kollegina erősködött, hogy ez bizony sárga, mondom neki piros, de az istennek sem hitte el.

Ráhagytam, erre 5 perccel később már mindenkinek azt magyarázta mekkora tahó vagyok!


Mások is megnézték hát bizony piros, de napszemüveg nélkül már ő is pirosnak látta, erre nyomatta a szöveget: "Mondtam b.meg, hogy piros!"


Téged is ilyen típusú csajnak képzellek el, van egy helyes pofid, de nincs mögötte más csak légüres tér!

2017. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Erre nem tudod "rávenni" a párodat, ha egyszer más a véleménye a különböző dolgokról. Ilyen esetben szakítani kell, de ennek már a testi kapcsolat előtt ki kellett volna derülnie. Ilyen össze nem illő párok aztán elválnak, és ott marad szegény gyerek anya vagy apa nélkül Előbb kellene gondolkodni, utána kialakítani egy párt.
2017. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Nagyon egszerűen rá tudod venni! 1. Amennyiben "ízlésről"..vagy "véleményről" van szó , vedd tudomásul, hogy a párodnak más lehet az ízlése..és más lehet a véleménye..ne akard "rávenni" semmire! Te így gondolod, ő meg másként!

2, Amennyiben valamilyen konkrétumról van szó (pl. a villamos sárga ..(ha tényleg sárga az a villamos, amit láttok..) akkor a konkrét tényeket fogadjátok el..Ebben az esetben pedig szintén "ne akard rávenni semmire..". hiszen neki van igaza! azt nem várhatod el senkitől, hogy a te kényed-kedved szerint..akár hazudjon is.. "Ez nem fér bele" a toleranciába és szeretebe..magyarul: ne beszélj nyilvánvaló hülyeségeket , hanem mondd te azt, hogy "jól van drágám, úgy van drágám.." pláne, ha tényleg úgy van!

2017. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Értelmes ember ebbe nem megy bele, egyenes út a zsarnokság felé.
2017. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

azóta voltam pszichológusnál is tanácsért, ő sem mondott olyat, ami nekem tetszett volna.

Ha finoman kérdezek először ("mit szólnál hozzá, ha..."), akkor sem teszi, amit szeretnék, ha kérem dolgokra, akkor sem teszi, ha ráordítok, akkor sem teszi. Nem verhetem meg, de volt már példa erőszakra. Arra számítottam, hogy olyat fog mondani, hogy "megcsinálom amit kérsz, csak ne bánts" de ez sem volt elég, hogy érvényesítsem az akaratomat, csak még jobban ellenszegült. Akkor hogy?

2018. máj. 17. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!