Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem elég férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem elég férfias?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már több mint egy éve. Össze is költöztünk, minden rendben van egy dolgot kivéve.

A barátom egyáltalán nem irányítós típus. Minden dolgot közösen akar velem megbeszélni, a pénzügyekről is közösen döntünk, pedig ő keres sokkal többet. Nem érzem azt, hogy irányítani tudna, pedig az életben egyébként határozott, magabiztos természetű. Mit lehetne tenni?


2017. aug. 2. 11:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Jobb lenne neki nélküled
2017. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel értek egyet.
2017. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Most ez vagy valami kamu, hogy az oldalon levő nőgyűlölők ezzel bizonygathassák, hogy a nőknek erre van szükségük, vagy tényleg sötét vagy.
2017. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Burkolt dicsekvés.
2017. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Jajj, te szegény...


Ha eleged van, hogy normális férfi a párod, akkor hagyd el (ő jobban járna).


Más egyedülálló nő örülne neki!

2017. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem értem a hozzászólókat. Leírtam, hogy a párom keres több pénzt, és egyébként is ő a férfi, nem gondoljátok, hogy neki kellene irányítani a párkapcsolatot?
2017. aug. 2. 12:09
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg ő irányítana, akkor arról szólna a keserűséggel átitatott kérdésed, hogy "Egy zsarnokkal vagyok együtt. Mivel érdemeltem ezt ki?". Örülj neki, hogy nem akar elnyomni, hanem egynelő félként kezel és mindenbe bevon téged. A nőknek tényleg semmi sem jó.
2017. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%

A megoldás egyszerű...szét kell menni, nem kell erőltetni sem nőknek sem a férfiaknak. :D

Mindenki maradjon nyugodtan a seggén otthon vagy ahol akar. :D

Ami nem megy azt hagyni kell a fenébe. :D

Egyébként is túlnépesedés van. :D

A mai világ is a szingliséget támogatja és ha jobban belegondolunk evvel semmi gond nincs, ez a legjobb életforma.

A nőktől egyébként sem kaphat semmi jót az ember

csak egy nagy átverést, hazugság tengert, színjátékot.

38/F

2017. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

#8


Az utolsó mondatoddal kapcsolatos tapasztalataidat, vagy, hogy miért gondolkodsz így, szívesen elolvasnám egy privát üzenet keretében, ha lennél kedves nekem kifejteni bővebben!

2017. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem gondolom, hogy bárkinek is irányítania kellene egy egészséges párkapcsolatban.
2017. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!