Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem elég férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem elég férfias?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már több mint egy éve. Össze is költöztünk, minden rendben van egy dolgot kivéve.

A barátom egyáltalán nem irányítós típus. Minden dolgot közösen akar velem megbeszélni, a pénzügyekről is közösen döntünk, pedig ő keres sokkal többet. Nem érzem azt, hogy irányítani tudna, pedig az életben egyébként határozott, magabiztos természetű. Mit lehetne tenni?


2017. aug. 2. 11:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Egy konzervativ ember nem vadidegenektol ker tanacsot, hanem az apjatol, anyjatol, keresztszuleitol, gyontato papjatol. Ja, es konzervativ no masok elott mindig tisztelettel beszel a parjarol, meg egy anonim oldalon sem tesz ra megjegyzeseket. Olyan messze vagy te a konzervativsagtol, mint Mako Jeruzsalemtol. Igazi mas szemeben a szalkat, magaeban a gerendat sem tipusu ember vagy. Inkabb szallj magadba es azon toprengj, hogy lehetnel az uradnak jobb tarsa, te kis hagyomanyhu...
2017. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Édes istenem, hogy lehet ennyire unatkozni, hogy a legjobb szórakozás a kamu kérdések kiírogatása.

Gondolom eddig konzervatív volt, de pár nappal ezelőtt elkapta egy libsi alakváltó gyíkember, és kimosta az agyát :( Hát, most megtanulod, hogy a következő pasidnak minden reggel készítsd ki az alufólia sisakot, ami megvédi az agyhullám-bizsergetéstől.

Bocs, de erre már tényleg nem ehet értelmes választ adni. Vagy kamu, vagy tényleg végtelenül sötét vagy. Keress akkor egy konzervatív pasit magadnak aztán legyél boldog vele. Nehogy már leszóld a párod, amiért nem néz le téged XD

2017. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
"A pasim egy liberális tökfej, mert megbeszéli velem a pénzügyi dolgokat" :DDDDD kész
2017. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
69%

"pedig ő keres sokkal többet"

Konzervatív, hagyományos párkapcsolat és te dolgozol??? Hát milyen pofátlanság ez! Az uradnak a mosogató és az edény fölé kéne parancsolnia téged. Hát, ki hallott már ilyet???

2017. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Szintén áldozat nőtársadat meg azzal verte meg a sors, hogy a palija a tied ellentéte, így bátorkodtam neki ezt írni :)


"Másik kérdésnél meg azért sír szegény sorstársad, mert a palija hiába keres nála sokkal többet, még így is figyelembe veszi, hogy ő mit szeretne. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, nehogy félreértsél úgy értve, hogy alkossatok egy párt!

Megbeszélhetnétek egymással, hogy mennyire megvert bennetettek az élet, hogy ilyen párotok van...


Összejöhetnétek néha, közös randikra is, hátha a sors csak rossz helyre vetett véletlen benneteket. Kezdhetnétek pl. swinger partikkal és a többi majd kialakul magától is :)"


Javaslom tegyél a boldogságodért, már minden útmutatást mindketten megkaptatok, innentől rajtatok áll!

2017. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25-ös, értem, tehát szerinted minden nőnek egyforma ízlése van, így ha szerinted én konzervatív férfit keresek, a másik nő pedig liberális elvűt, akkor a nők hülyék, mert össze-vissza gondolkodnak.


Ennyi erővel milyen idióták ezek a férfiak, egyik kérdésnél "hol lehet duci nőkkel ismerkedni?", másik kérdésnél "hogyan vegyem rá a páromat, hogy fogyjon pár kilót?". Okos vagy.

2017. aug. 3. 12:20
 27/33 anonim ***** válasza:
22%

Most kapsz egy határozott helyreigazítást.

Kérlek gondolkozz logikusan és ne beszéljél sületlenséget, köszönöm!


Te olyan párt keresel, amilyen neki van, számára meg a te párod az ideális, tehát nem írtam, hogy egyformák az elvárásaitok!


"Ennyi erővel milyen idióták ezek a férfiak, egyik kérdésnél "hol lehet duci nőkkel ismerkedni?", másik kérdésnél "hogyan vegyem rá a páromat, hogy fogyjon pár kilót?". "---megint logikátlan voltál, legközelebb gondold át mit szeretnél és utána nyomjál a küldés gombra!


Az általad említett példában alpári stílussal idiótázod a férfiakat, ezt max. csak az tűri el neked, aki tényleg "nem elég férfias".

Lehet, hogy mégis ideális számodra a párod?


Igen van olyan férfi, aki a ducikat szereti és szeretne velük ismerkedni, ezért nem kell őket lenézned!

Szintén igaz vannak olyan férfiak, akiknek ez nem jön be.

Mi ezzel a gond?

Te magad írtad, hogy egyik kérdésnél, ill. másiknál, kérlek ismételten, gondolkozzál a küldés gomb püfölése előtt!


"Okos vagy."---köszönöm (bár te inkább az alpári kirohanás miatt írtad, de fátylat rá), szeretnék én is hasonló véleménnyel lenni rólad, de ezért még sokat kell tenned!

2017. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Nem sokat sikerült megértened abból, amit írtam. Pont ez az, hogy nem nézem le sem azokat a férfiakat, akik a teltebb nőket szeretik, sem azokat, akik a vékonyakat kedvelik. Rengeteg ilyen hozzászólással találkozok, hogy "másik nő meg azon problémázik, hogy xyz típusú barátja van" - és akkor mi van? Mi közöm egy másik nőhöz, vagy az ő elvárásaihoz?


Ezért írtam példának, amit nem értettél meg, hogy ennyi erővel a férfiakat is lehetne egy halmazba sorolni, hogy nem tudják eldönteni, mit akarnak, mert egyiknek ilyen elvárása van, másiknak olyan. Na, hasonlóan hülyeség a nőknél is ezt felhozni.

Sajnálom, hogy nem sikerült megértened, hátha ezúttal menni fog, próbáltam egyértelműen fogalmazni, hogy mindenkinek világos legyen.

2017. aug. 3. 13:22
 29/33 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor idéztél tőlem, azzal indult, hogy "ennyi erővel" - ebből már közepes intelligenciával rá lehetett volna jönni, hogy a te nézetedet vetítem át a férfiak esetére. Egy ovisnak ment volna :)
2017. aug. 3. 13:27
 30/33 anonim ***** válasza:
35%

Rendben nézzünk néhány tényt:

-Nem írtam sehol, hogy egy kalap alá kell venni mindenkit, azt sem, hogy legyenek azonos ezen igények.

-Nem írtam azt sem, hogy "akkor a nők hülyék, mert össze-vissza gondolkodnak."

-Arról sem ejtettem egy árva szót sem, "hogy nem tudják eldönteni, mit akarnak, mert egyiknek ilyen elvárása van, másiknak olyan."


Pont ellenkezőleg elismertem, hogy nem lehet mindenki egyforma, hiszen mások igények és az elvárások, te is és a másik lány is pontosan tudja, mit szeretne. Azt javasoltam, olyan pár megtalálására kell törekedni és tenni is érte, amilyenre vágysz!


A kérdésedben hiányoltad az irányítást és útmutatást, ezért megkaptad, de csak felháborodtál rajta. Mégsem erre vágysz?


Az viszont látszik, hogy veszekedni szeretnél, ebben viszont nem leszek partner, szebb napot!

2017. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!