Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem elég férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem elég férfias?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már több mint egy éve. Össze is költöztünk, minden rendben van egy dolgot kivéve.

A barátom egyáltalán nem irányítós típus. Minden dolgot közösen akar velem megbeszélni, a pénzügyekről is közösen döntünk, pedig ő keres sokkal többet. Nem érzem azt, hogy irányítani tudna, pedig az életben egyébként határozott, magabiztos természetű. Mit lehetne tenni?


2017. aug. 2. 11:48
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

"-Nem írtam sehol, hogy egy kalap alá kell venni mindenkit, azt sem, hogy legyenek azonos ezen igények.

-Nem írtam azt sem, hogy "akkor a nők hülyék, mert össze-vissza gondolkodnak.""


Ez esetben hogy a fenébe is jött fel, hogy más milyen kérdést írt ki? Komolyan ledöbbentél azon, hogy másoknak mások az igényei? Vagy az ő kérdése mégis hogy merült fel, milyen kapcsolatban van az enyémmel, most komolyan?


" Azt javasoltam, olyan pár megtalálására kell törekedni és tenni is érte, amilyenre vágysz!"


Hogyne. Tehát számodra ez egy javaslat?


"Megbeszélhetnétek egymással, hogy mennyire megvert bennetettek az élet, hogy ilyen párotok van...


Összejöhetnétek néha, közös randikra is, hátha a sors csak rossz helyre vetett véletlen benneteket. Kezdhetnétek pl. swinger partikkal és a többi majd kialakul magától is :)"


Ne csinálj már úgy, mintha ez egy őszinte, komoly, segítő szándékú javaslat lenne, és még véletlen sem egy gúnyos megjegyzés arról, hogy micsoda döntésképtelenek ezek a nők, mert mindig mást akarnak...

2017. aug. 3. 16:09
 32/33 anonim ***** válasza:
Te ostoba vagy, már ne is haragudj. Jobb lenne neki nélküled. :(
2017. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Velem jól járnál. De ha konzervatív partnert keresel akkor főzzél is anyukám meg csilli-villi legyen minden. A pénzről én gondoskodom. Én dontom el hogy hova mikor es mennyiert megyunk. Automat nem vezetheted es ha kihult kajat raksz elem akkor lenyomom a torkodon utana megkurlak.


Na ha neked ez kell írj privatot. 33/F Sajat egzisztenciaval rendelkezo ferfi.

2023. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!