Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem elég férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem elég férfias?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már több mint egy éve. Össze is költöztünk, minden rendben van egy dolgot kivéve.

A barátom egyáltalán nem irányítós típus. Minden dolgot közösen akar velem megbeszélni, a pénzügyekről is közösen döntünk, pedig ő keres sokkal többet. Nem érzem azt, hogy irányítani tudna, pedig az életben egyébként határozott, magabiztos természetű. Mit lehetne tenni?


2017. aug. 2. 11:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem értem, hogy hogyan jöttetek össze úgy, hogy a szerepek nem világosak. Á, mit verem magam, ez csak egy troll...
2017. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Kezemet összetenném egy ilyen férfiért. Az én szememben ráadásul ettől lenne igazán férfias. Nem akar irányítani, mindent közösen megbeszélünk, nem néz alárendeltnek. Legjobb felállás egy párkapcsolatban szerintem.
2017. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
36%

#3, nőgyűlölők, aham...

Amikor minden második érettebb nő adatlapjára a társkeresőn az van írva, hogy férfias férfit keres, aki mellett nő lehetne, stb.


Ehhez képest itt a gyk-n minden nő irányítani akar, utál alárendelt lenni, meg nagyon egyenlő akar lenni mindenben.


Talán nem véletlenül vannak itt az ilyen felfogású nők...

Én még ők beszélnek nőgyűlölőkről, Istenem...

2017. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Az, hogy nem utasítgat és intézkedik a pénzetek felett egyedül, nem azt jelenti, hogy nem férfias, vagy határozott, hanem azt jelenti, hogy egy normális, érett pasi, aki felfogja, hogy egy kapcsolatban a döntéseket közösen kell meghozni...


Nem tudom, mire vagy kire vágysz. Jobban örülnél, ha parancsolgatna, olyanokra költene, amit te nem engedhetsz meg magadnak, aztán meg érezd szarul magad? -nemértelek

2017. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Szerintetek férfias, hogy tőlem kérdezi meg, hogy milyen laptopot vegyen, hogy nekem problémám van-e azzal, ha a drágábbat veszi meg? Holott ő keres többet.
2017. aug. 2. 13:39
 16/33 anonim ***** válasza:
72%

Hagyd ott. Remélem talál magának egy normális, rendes lányt, aki megbecsüli és szereti, és nem várja el, hogy egy dugható, irányítható ribiként kezeljék.

Ha meg ezt csinálná a párod, most meg azért picsognál.

2017. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
63%
Oszinten remelem hogy csak egy troll kerdes, vagy kamu. Kulonben sotet vagy mint az ejszaka, mar bocsanat. Ha ennyire szeretnel alarendelt lenni, hagyd el, es keress egy zsarnokot. Miert nem orulsz hogy EGYENLO felkent kezel? Tudod te hany no szeretne egy ilyen ferfit es tenne ossze a kezet? Igenis ez a normalis hogy megbeszeli veled a dolgait. Ha titkolozna, gondolom az lenne a baj. Miert ne kerdezhetne meg hogy milyen laptopot vegyen? Lehet csak a velemenyed erdekli. Az en exem nekem meg azt mondta hogy fogjam be a szamat...meg a velemenyem sem kerte ki legtobbszor.
2017. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
63%

Mi köze annak, hogy férfias-e, ahhoz, hogy emberszámba vesz, és fontos neki?

Ha egy tahó vadállatot akarsz, aki mellett kuss a neved, elnyom, és néha poénból meg is ver, akkor miért nem keresel olyan pasit? Van bőven ilyen is.

2017. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom, hogy megverjen, hanem hogy egy hagyományos, konzervatív párkapcsolatban éljünk, amit ti, liberálisok nem értetek meg.
2017. aug. 2. 15:03
 20/33 anonim ***** válasza:
74%

Akkor mégis minek vagy vele?

Eddig talán konzervatív volt a pasi, és az utóbbi héten vált liberálissá? Csak mert nem hiszem, hogy ilyen pálfordulás bekövetkez...Ja, troll vagy, minek töröm magam. :"D


21/L

2017. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!